No Trolls Allowed 2019 savanorių registracijos anketa
No Trolls Allowed yra haker’ių, inžinierių, mokslininkų, maker’ių, menininkų ir įvairaus plauko geek’ų susibūrimas gamtoje, po atviru dangumi. Pagrindinis renginio tikslas – suburti bendraminčius, norinčius papasakoti apie savo veiklą, parodyti savo projektus, suorganizuoti kūrybines dirbtuves, kur kartu su kitais renginio dalyviais galėtų eksperimentuoti.

No Trolls Allowed 2019 vyks liepos 24-28 dienomis, prie netoliese Trakų esančio Skaisčio ežero.

Renginio kokybei užtikrinti yra būtina savanorių pagalba, tad į savanorių komandą kviečiame visus norinčius prisijungti prie renginio įgyvendinimo. Laukiame ne jaunesnių nei 20 metų amžiaus, darbščių bei atsakingų savanorių. Registruotis galima iki liepos 7 d.

Tavo kontaktiniai duomenys mums reikalingi tam, kad galėtume susisiekti su tavimi iki renginio bei renginio metu. Daugiau informacijos rasi paspaudęs(-usi) šią nuorodą:
https://www.freeprivacypolicy.com/privacy/view/e4eb2a4c17840bb8a30ba04683ec821b

Prisijunk!
No Trolls Allowed organizatorių komanda
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vardas *
Pavardė *
El. pašto adresas *
Telefono numeris *
Esu sulaukęs(-usi) 20 metų amžiaus *
Nuoroda į Facebook profilį (pilnas URL)
Ar jau esi dalyvavęs(-usi) No Trolls Allowed renginyje? *
Kodėl nori tapti No Trolls Allowed savanoriu? *
Plačiau aprašyk, kas tave labiausiai motyvuoja prisidėti prie No Trolls Allowed renginio.
Renginys vyks liepos 24-28 dienomis. Sužymėk, kuriomis iš jų galėsi savanoriauti. *
Pagrindinė renginio programa vyks tris dienas, liepos 26-28 d. Savanorių pagalba yra būtina visos programos metu renginio kokybei užtikrinti, tad prioritetas skiriamas savanoriams, galintiems savanoriauti visas tris dienas. Jei visgi negali dalyvauti visas tris dienas, bet LABAI nori prisidėti – parašyk tai laukelyje "Kita" ir mes apsvarstysime tavo prisijungimo galimybes.
Required
Sureitinguok, kuria iš veiklų labiausiai norėtum užsiimti renginio metu (1 – labiausiai norėčiau, 5 – mažiausiai norėčiau) *
INFODESK'AS – registruosi dalyvius bei teiksi jiems informaciją apie visą renginį; komunikabilumas, greita reakcija ir atidumas detalėms čia labai svarbūs. LOGISTIKA – būsi atsakingas už renginiui reikalingų daiktų atgabenimą į renginio vietą, jų priežiūrą renginio metu bei sutvarkymą ir pargabenimą po renginio; B arba BE kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir tvirtos rankos čia bus reikalingiausi. SCENŲ PRIEŽIŪRA – užtikrinsi sklandų įrangos veikimą pranešimų scenose (kompiuterio, projektoriaus, garsiakalbių) bei moderuosi pranešimus (pranešėjus, laiką, klausimus); jei scenos įrangą gebėtum sujungti net užsimerkęs ir turi pakankamai drąsos pertraukti užsitęsusias diskusijas, tau čia puikiai seksis. STOVYKLOS PRIEŽIŪRA – tau bus patikėta įkurti ir prižiūrėti visą stovyklą! būsi atsakingas už tai, kad veiklos įsikurtų joms skirtose zonose, dalyvius nukreiptų aiškios nuorodos, stovyklos aplinka būtų švari, o maisto gaminimo laužavietės rusentų pietų metu; jei keliesi anksti, moki įkurti laužą ir nesibodi tvarkymo darbų, tavo indėlis čia bus labai vertinamas. VAIKŲ SOVYKLA – No Trolls Allowed yra šeimų renginys, tad šiais metais norėtume turėti ir vaikų stovyklą / darželį / žaidimų aikštelę :) joje pagalbos laukiame iš tų, kurie moka ir nepavargsta bendrauti su vaikais ir, be abejo, yra atsakingi kaip niekas kitas.
1
2
3
4
5
Infodesk'as
Logistika
Scenų priežiūra
Stovyklos priežiūra
Vaikų stovykla
Marškinėlių modelis *
Marškinėlių dydis *
Tavo papildomi komentarai, pastebėjimai ar klausimai mums:
*
Required
*
Required
*
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Viduramziai LT. Report Abuse