Лекція Олени МЕДВЕДЄВОЇ на тему «В очікуванні обіцянки»
Фонд «Відкрий Україну» в рамках проекту «Відкрий себе» запрошує на лекцію дитячого й сімейного психолога психоаналітичного спрямування (МІГП, Universite Nice-Sophia Antipolis), члена Української асоціації психоаналізу, психотерапевта, кандидата філософських наук Олени МЕДВЕДЄВОЇ на тему «В очікуванні обіцянки».
«Як показує клінічна практика, сьогодні практично всі батьки знаходяться в тривозі: як зробити так, щоб моя дитина уникла залежностей, Відповідно, страх перед наркотиками, алкоголем, грою, анорексію стає масовим. І це зрозуміло, бо соціум, медіа нас жахають фактами. Але чомусь одні підлітки чи дорослі стають залежними, а інші – ні? В чому проблема?», - задається питанням Олена Медведєва і запрошує пошукати відповіді на ці записання разом.
Лектор пропонує подивитися на цю проблему з позиції життя дитини у стосунках з матір'ю й батьком, спираючись на такі важливі постулати як очікування, бажання, потреба та інші, при цьому враховуючи вплив соціуму та психічну крихкість сучасної людини. На відміну від медичного й психологічного підходу, автор пропонує подивитися на проблему з аналітичної точки зору.
Лекція відбудеться у вівторок, 18-го жовтня, о 19:00 за адресою: м. Київ, готель «Воздвиженський» (вул. Воздвиженська, 60а).
Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.
Реєстрація на подію обов’язкова.
ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:
Програма «Відкрий себе» спрямована на особистісний розвиток та зміцнення власної освіти. Метою програми є поширення нових знань, ідей для сприяння саморозвитку та розвитку громадянського суспільства в Україні. В рамках програми відбуваються відкриті лекції, зустрічі, тренінгами з фахівцями різних сфер, які допомагають широкому загалу більше пізнати, зрозуміти та відкрити себе.
Ім'я *
Your answer
Прізвище *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Сфера діяльності *
Your answer
Звідки Ви дізналися про лекцію? *
Your answer
Якщо у Вас є запитання до лектора, будь ласка, вкажіть його
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy