Přihláška do spolku Klimatická žaloba ČR
Přihlásit se do spolku může každá fyzická osoba starší 15 let. Členství vzniká po zaplacení členského příspěvku 100 Kč na transparentní účet spolku 98739873/2010 (do poznámky uveďte jméno). Na tento účet je možné přispět i nad rámec 100 Kč jako dar na činnost spolku. Rada spolku má právo přihlášku odmítnout – v tom případě bude členský příspěvek vrácen a osobní údaje vymazány.

Transparentní účet spolku si můžete prohlédnout zde:
https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=98739873&f=01.12.2018

Stanovy spolku si můžete prohlédnout zde:
https://drive.google.com/file/d/1_Cdw9Icgqe9wnXQbM6Xdqe7rFxw88Idn/view

Z členství ve spolku neplynou žádné závazky, finanční, ani právní – jde pouze o vyjádření podpory této iniciativě a možnost hlasovat na členských schůzích. Pokud si nový člen přeje, informace o jeho členství zůstane navenek skryta (viz kolonka níže). Pokud někdo s cíli spolku sympatizuje, ale nechce se stát jeho členem, stejně vítaná forma podpory je finanční příspěvek.

Nové členy spolku zařadíme na mailing list, kde informujeme o aktivitách spolku, průběhu přípravy žaloby a o případných možnostech aktivního zapojení do dění ve spolku. Z odběru emailů je možné se odhlásit.

Nezapomeňte nějak identifikovat, že je platba členského příspěvku právě od vás (např. uvedením jména do poznámky platby). Připomínáme, že náš účet je transparentní, tedy všechny transakce budou veřejně viditelné. Všechny finanční dary mimo členských příspěvků musí být poslány na transparentní účet; ovšem pokud nechcete, aby váš členský příspěvek byl veřejně vidět (při žádosti o anonymní členství), napište mail na info@klimazaloba.cz a domluvíme se na alternativním způsobu platby.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno *
Příjmení *
Adresa trvalého bydliště *
Věk *
Required
Profese *
Telefon (nepovinné)
Poznámka (nepovinné) – něco o vás, máte zájem nějak přispět k činnosti spolku, apod.
Ovlivňují nějak zhoršující se klimatické podmínky váš život či život vašich blízkých? Povězte nám jak. (nepovinné)
Anonymita členství
Osobní údaje členů vždy zůstanou v anonymitě. Při podání žaloby bude zveřejněn pouze jmenný seznam členů spolku (tedy podporovatelů žaloby), kteří se zveřejněním souhlasili, bez dalších osobních údajů.
Anonymita členství *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy