Lietuvos Respublikos teritorijos bendrojo plano (LRBP) koncepcijos medžiagos ir Strateginio poveikio aplinkai vertinimo (SPAV) išvadų viešinimas
Kviečiame registruotis į LRBP koncepcijos ir SPAV viešinimo renginius.

Rugsėjo 5 d. visa LR teritorijos bendrojo plano (LRBP) koncepcijos medžiaga ir Strateginio poveikio aplinkai vertinimas (SPAV) bus paskelbti www.bendrasisplanas.lt svetainėje viešai konsultacijai. Šios medžiagos viešinimas vyks nuo rugsėjo 5 d. iki spalio 5 d.

Rugsėjo 11 d. 16.00-18.00 LRBP koncepcija ir SPAV ataskaita bus viešai pristatyta Klaipėdoje, Light House Coworking, Liepų g. 83.

Rugsėjo 18 d. 16.00-18.00 vyks viešas LRBP koncepcijos ir SPAV ataskaitos pristatymas Kaune, Kauno įgulos karininkų ramovėje, A. Mickevičiaus g. 19.

Spalio 4 d. 13.00-18.00 Vilniuje, Nacionalinės atviros prieigos mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC), Saulėtekio al. 5, organizuojama viešoji konsultacija – Tarptautinis forumas, kurio metu bus pristatoma LRBP koncepcija ir SPAV ataskaita ir skirtas laikas klausimas ir atsakymams LRBP bei SPAV rengėjams bei LRBP projekto organizatoriui.

Ši registracijos anketa yra skirta sužinoti tikslų renginio dalyvių skaičių.

Mes rūpinamės Jūsų asmens duomenų apsauga ir privatumu, todėl stengiamės užtikrinti saugų ir skaidrų informacijos rinkimą ir naudojimą. Jūsų asmeniniai duomenys renkami, saugomi ir naudojami tik LRBP forum dalyvių skaičiui nustatyti. El. paštas bus naudojamas tik pasidalinti su Jumis renginio informacija bei LRBP naujienomis.

Renginio Vilniuje metu bus filmuojama (Facebook Live transliacija) ir fotografuojama, todėl pateikdami šią registracijos anketą, Jūs sutinkate būti filmuojami ir fotografuojami renginio metu.
Email address *
Vardas *
Your answer
Pavardė *
Your answer
Kokią organizaciją, įstaigą, įmonę ir pan. atstovaujate? *
Your answer
Kuriame viešinimo renginyje (renginiuose) ketinate dalyvauti? *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy