REGISTRÁCIA - Beh za A(tra)ktívny Bardejov

Vítame Vás na online registrácii bežcov za A(tra)ktívny Bardejov, ktorá Vás:

1. Informuje o behu a projektoch, ktoré môžete svojím behom podporiť
2. Zaregistruje na beh
3. Oboznámi s postupom, ako uhradiť štartovné

Po zdolaní všetkých troch krokov Vás budeme e-mailom informovať o úspešnom dokončení registrácie.

INFORMÁCIE O BEHU:

Termín: 22. apríl 2018
Miesto: Radničné námestie, Bardejov
Začiatok sprievodných aktivít: 14:00
Štart behu:15.00 hod.

Trasa povedie okolo historického jadra mesta. Aktuálnu mapu nájdete na našej stránke: http://www.knbj.sk/cms/wp-content/uploads/mapa.pdf
Dĺžka tratí: Hobby beh – 2 km (jeden okruh)
Hlavný beh – 6 km (tri okruhy)

STRUČNÁ CHARAKTERISTIKA PROJEKTOV, ktoré môžete svojím štartovným podporiť:

Projekt č. 1 - ZBOROVSKÝ HRAD - ZAPOJENIE MIESTNYCH KOMUNÍT V ROKU 2018
Združenie na záchranu Zborovského hradu si dalo za cieľ opravu ďalšej časti hradobného múra aj predhradia a zapojiť do obnovy miestne komunity vo forme dobrovoľníckej pomoci. Výsledkom bude oprava hradobného múra v mieste turistickej trasy po hrade, okolo hradu a nad ohniskom.
Rozpočet projektu: 2 000 €.

Projekt č. 2 - KOBYLSKÍ OCHOTNÍCI S DIVADELNÝM PREDSTAVENÍM V ŠARIŠSKOM NÁREČÍ
Neformálna skupina divadelného ochotníckeho súboru „RADOSC“z Kobýl sa rozhodla pozdvihnúť kultúrny život v obci a povedomie jej obyvateľov o slovenských klasických autorov naštudovaním a následným divadelným prevedením novej hry s dedinskou tématikou v šarišskom nárečí.
Rozpočet projektu je 1 280 €.

Projekt č. 3 - VÍZIE PRE BAŠTU Členovia Different - o.z. plánujú naďalej rozširovať aktivity kultúrno-komunitného centra Bašta. Za týmto účelom si dali za cieľ zorganizovať architektonický workshop, na ktorom v spolupráci so študentmi architektúry vytvoria návrhy na efektívne využitie niekoľkých podlaží. Výstupom bude architektonická štúdia, ktorá bude slúžiť na ďalšie úpravy priestorov Bašty.
Rozpočet projektu je 1 475 €.

Navyše, ak Ťa tvoj vybraný projekt nadchol, môžeš ako bežec získavať pre "svoj" vybraný projekt aj ďalších sponzorov!


REGISTRÁCIA:

  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  Informácie o úhrade štartovného

  Štartovné 10 € môžete uhradiť prevodom na účet 3634644004/5600 (IBAN: SK4456000000003634644004) do 3 pracovných dní od pripísania Vášho štartovného na účet nadácie Vám zašleme potvrdzujúci e-mail o dokončení registrácie a ďalšie informácie. UPOZORNENIE NA PLATBY PO 19.4. Prosíme bežcov, ktorí uhrádzajú svoje štartovné internetbankingom po 19.4., aby si so sebou v nedeľu doniesli aj sken odoslanej platby. Ďakujeme za pochopenie. ● Ako variabilný symbol, uveďte číslo projektu, ktorý chcete podporiť (1, 2 alebo 3) ● Do správy pre prijímateľa uveďte vaše meno a priezvisko (dôležité pre identifikovanie platby). V prípade, že neplánujete bežať, ale chcete podporiť bežca/projekt ľubovoľnou sumou, prosím, v platbe uveďte meno bežca a vaše meno/resp.názov firmy, napr: Viliam Rýchly, FPVMG s.r.o. ● Vo výnimočných prípadoch, bude možné uhradiť štartovné aj priamo v kancelárii nadácie (Radničné námestie 21, 1. poschodie, dvere č.7), alebo 22. apríla na mieste behu do 14:00 hod, no dajte nám o tom vopred vedieť na knbj@bardejov.sk. Prevzatie si štartovného setu (štartovné číslo, tričko s logom podujatia, nápoj, potravinový balíček, lístok do tomboly) prebehne: ● piatok 20.4.2018 od 13:30 do 16:30 ● nedeľa 22.4.2018 od 13:30 do 14:30 hod. na Radničnom námestí, pri historickej radnici (miesto štartu pretekov). *Všetky zadané osobné údaje budú spracované iba na účely Komunitnej nadácie Bardejov a nebudú poskytnuté tretím osobám. V prípade ďalších informácií alebo nejasností nás môžte kontaktovať na: 0907 972 763, knbj@bardejov.sk

  Ďakujeme!

  Captionless Image