Pieteikums darbu skatei un/vai zināšanu testam Atklātajā Latvijas skolēnu elektronikas konkursā “Rīga 2019”
Atklātā Latvijas skolēnu elektronikas konkursa "Rīga 2019" mērķi ir pilnveidot jauno elektronikas entuziastu teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas, celt interešu izglītības iestāžu elektronikas pulciņu sniegtās izglītības efektivitāti un veicināt teorētisko zināšanu apgūšanu un nostiprināšanu. Konkurss notiek ceturtdien, 2019. gada 9. maijā, TJN „Annas 2”, Annas ielā 2, Rīgā, no plkst. 10.30 līdz 16.50 Dalībnieku reģistrācija ir no plkst. 10.30 līdz plkst. 10.50.

Konkursa nolikums pieejams https://www.intereses.lv/dokumenti/nolikumi/.

Konkursu rīko Tehniskās jaunrades nams „Annas 2” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, Valsts izglītības satura centru un Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultāti. Konkursu atbalsta Latvijas elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija LETERA.

Dalībnieka vārds, uzvārds *
Dalībnieka dzimšanas datums *
MM
/
DD
/
YYYY
Skates darba nosaukums *
Pārstāvētās izglītības iestādes nosaukums *
Pārstāvētais pulciņš, tā pedagogs *
Darbības princips un elektriskās shēmas apraksts (lūdzu, 2-8 teikumos!) *
Darba izmantojums (lūdzu, 2-3 teikumos!) *
Autora paša ieguldījums (lūdzu, 1-3 teikumos!) *
Darba prezentācijai un izstādei nepieciešamais nodrošinājums *
Required
Cits nepieciešamais nodrošinājums:
Juridiskā informācija
Izglītības iestāde nodrošina Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumu Nr.1338 „Kārtība, kādā nodrošināma izglītojamo drošība izglītības iestādēs un to organizētajos pasākumos” prasības.

Piedaloties Konkursā, iesaistītās personas izsaka savu piekrišanu veikt personu datu apstrādi, vienlaikus ļaujot paust savu vēlmi nepubliskot personas datus. Fotogrāfijas un/ vai video attēli var tikt publicēti Departamenta tīmekļa vietnēs (tajā skaitā uzglabāti publiskās pieejamības arhīvā), drukātajos izdevumos, TV ierakstos un tiešraidē

Lai iesūtītu savu pieteikumu, klikšķiniet uz lauka "SUBMIT".

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service