W drodze do Bohatera, Autorytetu?... do Siebie
Zapraszam na październikowe spotkanie Warszawskiej Współpracy Szkoleniowej. Spróbujemy dodać sobie mocy na początek jesieni :)
DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT:
Jeśli czujesz, że czegoś brak w Twoim życiu;
Jeśli na co dzień nie masz czasu zastanowić się nad ważnymi dla siebie sprawami;
Jeśli czujesz, że coś ogranicza Cię w byciu w pełni sobą,
Jeśli nie wierzysz, że możesz zrealizować swoje marzenia, a chciałbyś/abyś zobaczyć choć iskierkę nadziei......;
koniecznie przyjdź:
- zobacz siebie i swoje życiowe marzenia z nowej perspektywy;
- upewnij się co już masz i możesz rozwijać, aby osiągać to, czego potrzebujesz;
- poznaj swoją blokadę w dążeniu do realizacji marzeń;
- zaplanuj spełnienie;
- zobacz jak działa siła wsparcia innych ludzi.

Pierwszym krokiem na drodze do osobistego sukcesu, zadowolenia, poczucia szczęścia jest samoświadomość, świadomość własnych zasobów, świadomość tego czego chcemy i czemu to służy. Jeśli tego nie mamy istnieje ryzyko, że będziemy realizowali plan kogoś innego i dla tego kogoś. Ważne jest jednak nie tylko patrzenie w przyszłość na cele i marzenia, ale też bycie w tu i teraz, aby budować silny fundament a nie gubić budulec w biegu do mety.....

PROWADZĄCA
Katarzyna Spiridonow – psycholog, psychoterapeuta, trener rozwoju osobistego z 23 letnim doświadczeniem we wspieraniu rozwoju osób indywidualnych i zespołów oraz podróżniczka od lat 26. Sama wielokrotnie poszerzała swoją strefę komfortu i pomaga w tym swoim Klientom. Oprócz prowadzenia swojej firmy QUO VADIS, realizuje projekt „Coaching w drodze do raju...” . Wie jak ogromne znaczenie dla pełni i satysfakcji z życia ma samoświadomość i wie jak ją pogłębiać.
Kiedy:
6 października (sobota), 11.00-14.00. Zbieramy się 10 minut wcześniej, Zaczynamy punktualnie.
Gdzie:
Warsztat Warszawski, Pl. Konstytucji 4, 1 piętro wewnątrz lokalu, wejście od strony placu.

WARSZTAT JEST BEZPŁATNY

ZAPISY
Obowiązują ZAPISY przez poniższy formularz.

Proszę uważnie wpisywać szczególnie adres mailowy - na niego dostaniesz informację, czy dostałaś się na warsztat :)

imię *
Your answer
e-mail *
Your answer
numer telefonu (zostanie użyty tylko w sytuacji awaryjnej) *
Your answer
Skąd wiesz o TYM spotkaniu *
Administratorem Twoich danych osobowych będzie firma Usługi Psychologiczne QUO VADIS Katarzyna Spiridonow, ul. Szczuczyńska 11/17, 03-943 Warszawa. Twoje dane osobowe podawane w formularzu są przetwarzane w celu zebrania grupy na w/w wydarzenie. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych.
CZY ZGADZASZ SIĘ NA OTRZYMYWANIE NEWSLETTERA z informacjami o kolejnych wydarzeniach? Administratorem Twoich danych osobowych będzie firma Usługi Psychologiczne QUO VADIS Katarzyna Spiridonow, ul. Szczuczyńska 11/17, 03-943 Warszawa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wysyłki newslettera i odbywa się na podstawie Twojej zgody. Masz prawo do odwołania zgody, jeśli uznasz, że nie chcesz już dłużej otrzymywać od nas wiadomości z informacjami na temat aktualnych ofert i szkoleń. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do czasu odwołania zgody/wypisania się z newslettera. Twoje dane osobowe będą udostępnionie serwisowi Mailchimp świadczącemu usługi utrzymania i dystrybucji newslettera. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms