Hledá se zero waste ambasador
Těší nás, že se chcete zapojit do vzdělávání naší budoucí generace a chcete své zero waste zkušenosti a nadšení předávat dál!

Do 28.9. 2022 Vás budeme kontaktovat o přijetí a bližších informací ohledně školení, která budou pravidelně každé pondělí od 18 hod od 3.10. do 24.10.

Těšíme se na spolupráci!

Bětka ze Zerowasters a Helča z Czechzerowaste
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno a příjmení
Datum narození
MM
/
DD
/
YYYY
Zaměstnání/ vzdělání
Zkušenosti se zero waste
Zkušenosti s prací s dětmi a mládeží
Kde chcete jako ambasador působit? Školení budou probíhat online. Z naší strany budou školy domluvené v Praze a ve Zlíně, ale projekt můžeš realizovat i ve svém městě. *
Required
Odkaz na vaše video o vás a vaší motivaci se přihlásit jako zero waste ambasador. Možno přidat odkaz sem na youtube, případně ho zaslat pouze přes wetransfer.
telefonní číslo
Souhlasíte s poskytování osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“) a nařízením (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů – dále jen „ GDPR“) beru na vědomí a souhlasím se zpracováváním shora uvedených osobních údajů organizace Bezobalu z.ú. pro účely projektu zero waste ambasador a novinkách od Zerowasters.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Bezobalu, z.ú.. Report Abuse