TIKreatywny nauczyciel - sieć współpracy i samokształcenia.
Formularz zgłoszeniowy do sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli miasta Piły i powiatu.
Udział w zajęciach dla nauczycieli jest bezpłatny. Wszystkie spotkania będą odbywały się z częstotliwością raz
w miesiącu w czwartki o godzinie 16:00 w budynku CDN w Pile ul. Bydgoska 21.
Nowością w bieżącym roku szkolnym 2019/2020 będzie cykl "Dzielimy się..." - część warsztatów poprowadzona zostanie przez uczestników sieci z ubiegłego roku szkolnego, którzy wyrazili chęć dzielenia się dobrymi praktykami.
W związku z tym terminy poszczególnych warsztatów w ramach tego cyklu zostaną zweryfikowane na pierwszym spotkaniu sieci.
Proponujemy również spotkania online w ramach webinariów na temat tworzenia interaktywnych zadań w Learning Apps oraz tworzenia grafik w Canvie.


Terminarz warsztatów:

1. Multimedialne pokazy zdjęć i kolaży Kizoa - 17.10.2019
2. Program do tworzenia minikomiksów lub napisów do obrazków - Toony Tool ; "Dzielimy się..." - Quik i Movie Maker -
(Joanna Masłowska) - 21.11.2019
3. Programowanie: ozoboty, DOC - 12.12.2019
4. Klik w link – Baamboozle. Darmowy bank oraz generator gier ; "Dzielimy się..." - LyricsTraining i kody Qr (Anna
Połczyńska) - 09.01.2020
5. Programowanie - ScottieGo - 20.02.2020
6. Pracujemy w chmurze - Google; "Dzielimy się..." - Pivot (Janusz Gregorczyk) – 26.03.2020
7. Narzędzie do tworzenia interaktywnego materiału - Genial.ly - 23.04.2020
8. Podsumowanie pracy sieci w roku szkolnym 2019/2020; "Dzielimy się..." - Mentimenter (Honorata Sekuterska-
Nowak - 28.05 2020

Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Miejsce pracy *
Your answer
Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgodnie z procedurami określonymi w kolejnym punkcie niniejszego formularza *
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych:1. Administratorem danych osobowych uczestników webinariów i warsztatów stacjonarnych jest Centrum Doskonalenia Nauczycieli Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Pile z siedzibą przy ul. Bydgoskiej 21 64-920 Piła, adres e-mail: it@cdn.pila.pl, tel. 502 399 577 2. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy kontaktować się z : Remigiusz Pielacha, Centrum Doskonalenia Nauczycieli z siedzibą przy ul. Bydgoskiej 21 64-920 Piła, adres e-mail: it@cdn.pila.pl 3. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie dobrowolnej zgody uzyskanej w czasie zapisu na webinaria i warsztaty 4. Dane osobowe nie są przetwarzane w sposób zautomatyzowany, nie będą poddawane profilowaniu, nie będą przekazywane innych instytucjom i firmom 6. Dane osobowe uczestników warsztatów oraz webinariów będą przetwarzane do czasu wycofania zgody 7. Posiada Pani/Pan prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.8. Uczestnikom webinariów i warsztatów przysługuje prawo do wniesienia skargi jeśli ich dane osobowe będą przetwarzane niezgodnie z klauzulą do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 200-193 Warszawa *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy