Gra główna 2022 - Zgłoszenie postaci
Zapraszamy wszystkich do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na Grę Główną 2022. Jest to jedyny sposób, aby oficjalnie zgłosić postać na tegorocznego larpa, który fabularnie przeniesie Was do Chatelien. Niżej znajdziecie informacje o pakietach - promujemy bowiem tych graczy, którzy zgłoszą nam swoje postacie wcześniej.

Pakiet Złoty - od 16 grudnia do 31 stycznia - Grupy duże do 10 os., magowie, kapłani, szamani (orków oraz pierwszego ludu), kluczowe postaci polityczne, bardzo znane i wpływowe postaci.

Pakiet Srebrny - od 1 lutego do 30 kwietnia - Grupy do 6 osób, powszechnie znane postaci, przyjezdni zza zagranicy nawet dalekiej.

Pakiet Brązowy - od 1 maja do 15 czerwca - Role scenariuszowe, lokalni mieszkańcy, można dołączyć się do grupy już skonstruowanej.

Po 30 kwietnia nie będzie można zgłaszać już grup.

Po 15 czerwca możliwe będzie zgłoszenie się tylko i wyłącznie na Orkonie na role mieszkańców lokalnej osady (cywilizacja) oraz na role scenariuszowe z puli, która będzie przygotowana bezpośrednio na tą okoliczność.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię "Pseudonim" Nazwisko *
Najlepiej z zachowaniem powyższej formy. Przedstaw się nam tak, abyśmy nie mieli problemu ze zidentyfikowaniem Twojej osoby.
Jak oceniasz swoje doświadczenie larpowe? *
Początkujący
Weteran
Ile masz lat? *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy