Propozycje programu Święta Herbaty 2023/ Návrhy programu Svátku čaje 2023
[pl 🔽]


Svátek čaje se bude konat 24.-25.6. 2023.

Uklidňující nálev působí na všechny naše smysly. Zpívající přelévající se voda. Svěží zemitá vůně. Soustředíme se jen na hřejivost šálku, správnou teplotu a čas, zapomínáme na všechny strasti. Dýcháme, odpočíváme a připíjíme si s přáteli. Na letošním ročníku festivalu se chceme zaměřit na duševní klid, zdraví, pohodu - regenerovat svou mysl, duši i tělo. Dýchat, být vděční za vše, co život přináší. Léčit se radostí. Chceme hledat světlo a naději v nás. Úsvit v srdci i na dně šálku.

Co rozsvítí zevnitř vás? Co byste nejraději předali ostatním? Nebo se chcete podílet na programu zajímavou přednáškou, workshopem, koncertem, cvičením či degustací? Vášnivě cestujete a chcete o tom vyprávět? A nebo máte vizi happeningu na letošním Svátku?
Přidejte se k nám v programu Svátku čaje!
Okouzlete účastníky festivalu a tvořte program společně s námi. Přihlaste se se svojí vášní skrze formulář níže.

REGISTRACE je otevřena do 30. dubna 2023.

Formulář je rozdělen na sekci kontaktních informací, popisu Vašeho návrhu a sekci technických požadavků.
Pokud se chcete poradit o nápadu, workshopu, kontaktujte koordinátorku programu Katarzynu na čísle +420 723 275 510 nebo e-mailem kasia.gattnar@swietoherbaty.pl

Děkujeme!

PL

Święto Herbaty odbędzie się w dniach 24-25 czerwca 2023 roku.

Kojący napar wpływa na wszystkie nasze zmysły. Śpiewająca, przelewająca się woda. Świeży, ziemisty zapach. Skupiamy się tylko na cieple czarki, odpowiedniej temperaturze i czasie, zapominając o wszystkich troskach. Oddychamy, relaksujemy się i pijemy czaj z przyjaciółmi. Na tegorocznym festiwalu chcemy skupić się na spokoju ducha, zdrowiu psychicznym, dobrym samopoczuciu - zregenerować nasz umysł, duszę i ciało. Oddychać, być wdzięcznym za wszystko, co przynosi życie. Leczyć się radością. Chcemy szukać światła i nadziei w nas samych. Świt w sercu i na dnie kubka.

Co Cię rozświetla od wewnątrz? Co najchętniej przekazał(a)byś innym? Czy może chcesz dołączyć do programu z ciekawym wykładem, warsztatem, ćwiczeniem czy degustacją? Pasjonujesz się podróżami i chcesz o tym opowiedzieć? A może masz wizję happeningu, performance na tegorocznym Święcie?
Dołącz do programu Święta Herbaty!
Olśnij uczestników festiwalu i twórz program razem z nami. Zgłoś swoją pasję za pośrednictwem formularza.

REJESTRACJA  jest otwarta do 30. kwietnia 2023.

Formularz jest rozdzielony na sekcje danych kontaktowych, informacji o propozycji i wymaganiach technicznych. W celu omówienia koncepcji lub warsztatów prosimy o kontakt z koordynatorką programu Katarzyną pod numerem telefonu +420 723 275 510 lub e-mailem kasia.gattnar@swietoherbaty.pl.

Dziękujemy!Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Laja. Report Abuse