Zájem o přestup na Základní školu NAVIS ve školním roce 2020/2021
Vážení rodiče,
oslovuji Vás jako potenciální zájemce o přestup na naši Základní školu. Současná doba přináší spoustu proměnných, se kterými bohužel nemůžeme pohnout. Za běžných okolností bychom Vám nabídli týden ve škole na zkoušku. Nyní toto ale není možné a musíme vymyslet způsob, jakým nabídneme místa, která budou k dispozici po přesunu do budovy ve Světicích u Říčan (únor 2021). Mám v evidenci řadu uchazečů, ale mnohé kontakty jsou tam již delší dobu, a proto se u nich situace mohla změnit. Způsob, jakým budeme postupovat při přestupech, bude do velké míry záviset na tom, kolik uchazečů se nám doopravdy sejde, a proto prosím o aktualizaci Vašeho zájmu v tomto formuláři.

Jakmile budeme vědět, jak budeme postupovat dál (to je dáno například i rozhodnutími ze strany MŠMT), budeme Vás informovat mailem i na webových stránkách školy.

Mnohokrát děkuji, vím, že pro některé rodiny to znamená několikáté další potvrzení, ale v současné době, kdy můžeme komunikovat pouze elektronicky a nemůžeme se osobně sejít, je to nejsnazší varianta, jak si otázku přestupu utřídit a potvrdit.

Jsme nicméně stále optimističtí, stavíme novou budovu a těšíme se na nové námořníky!

Zdravím,
J. Vepřek, ředitel Základní školy Navis
Kontaktní email: *
Příjmení matky: *
Jméno matky: *
Příjmení otce: *
Jméno otce: *
Příjmení dítěte *
Jméno dítěte *
Třída roku 2020/2021, o kterou máme pro naše dítě zájem: *
Máme zároveň dítě k zápisu pro 1. třídu 2020/2021:
Clear selection
Preferujeme nástup v: *
Poznámka
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy