Paweł Edmund Strzelecki - warsztaty edukacyjne i ilustratorskie_zapisy

Z okazji Roku Strzeleckiego Fundacja Sofijka - edukacja i rozwój serdecznie zaprasza młodych mieszkańców z woj.mazowieckiego w wieku 10-16 lat do udziału w projekcie promującym wiedzę na temat Pawła Edmunda Strzeleckiego - podróżnika, odkrywcy, geologa, geografa i społecznika, który jako pierwszy Polak okrążył indywidualnie świat w celach naukowych. 

W ramach projektu odbędą się w maju i czerwcu 2023 roku:
- warsztaty edukacyjne w Brwinowie, Grodzisku Mazowieckim, Podkowie Leśnej, Milanówku, Żabiej Woli i Regułach
- warsztaty ilustratorskie w Brwinowie i Grodzisku Mazowieckim
- wystawa prac, które powstaną w ramach projektu (Brwinowski Pałac Kultury, 6 października, piątek, 17:00-19:00)

Zapraszamy serdecznie! 

WARSZTATY EDUKACYJNE prowadzone będą w formie 2-godzinnych kreatywnych warsztatów, podczas których uczestnicy poznają życie i dokonania naszego bohatera, będą rozwiązywać zadania geograficzne i badać Australię, zamienią się w geologów badając skały i minerały oraz przygotują plakat.

Terminy warsztatów edukacyjnych:

- 22 maja (poniedziałek) w godzinach 17:00-19:00, Mediateka, ul. 3 Maja 57 Grodzisk Mazowiecki, sala wielofunkcyjna.                                                                                                                                                                          - 26 maja (piątek) w godzinach 17:00-19:00, Brwinowski Pałac Kultury, Pałacowa 1                                                    - 5 czerwca (poniedziałek) w godzinach 16:00-18:00, Ckio w Podkowie Leśnej, Świerkowa 1                                   - 12 czerwca (poniedziałek) w godzinach 9:00-11:00, Dom Kultury w Żabiej Woli, Warszawska 27                          - 15 czerwca (czwartek) w godzinach 16:30-18:30, Milanowskie Centrum Kultury, Piłsudskiego 33                          

WARSZTATY ILUSTRATORSKIE prowadzone będą w formie 3-godzinnych zajęć, podczas których pod okiem trenerek z Fundacji Sofijka i graficzki/ilustratorki Anny Żaczek-Siwczuk, powstaną prace obrazujące życie i dokonania Pawła Edmunda Strzeleckiego. 

Terminy warsztatów ilustratorskich:

- 29 maja (poniedziałek) w godzinach 16:00-19:00, Mediateka, ul. 3 Maja 57, Grodzisk Mazowiecki, sala koncertowa
- 20 czerwca (wtorek) w godzinach 16:30-19:30, Brwinowski Pałac Kultury,  Pałacowa 1, Brwinów

Projekt zakończy się wystawą prac plastycznych dnia 6 października w Brwinowskim Pałacu Kultury, dokładnie w 150 rocznicę śmierci Pawła Edmunda Strzeleckiego. 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego na kontakt@sofijka.pl lub telefonicznego pod numerem 604 060 980.

"Paweł Strzelecki - odkryty na nowo" dofinansowano ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

Kilka słów o nas
Fundacja Sofijka-edukacja i rozwój z siedzibą w Brwinowie, działa od marca 2019 roku. Główną misją Fundacji jest popularyzowanie wiedzy o Polkach i Polakach, którzy w sposób szczególny
wyróżnili się swoimi działaniami i /lub dokonaniami oraz wspieranie twórczości, kreatywności i rozwoju dzieci oraz młodzieży.

Naszą misję realizujemy między innymi poprzez organizację m.in. takich warsztatów jak:
- Pokój Zagadek o Wielkich Polkach i Polakach,
- Wielcy Polacy - warsztaty kreatywne,
- Dookoła świata z polskimi podróżnikami,
- Polscy naukowcy, którzy podbili świat,
- Bitwa Warszawska 1920 r.,
- Średniowiecze w Polsce.

Nasze działania to również wydawanie książek o wybitnych postaciach, do których ilustracje przygotowują dzieci i młodzież, jak publikacja "I like Moniuszko".

Od marca 2019 roku nasza Fundacja zrealizowała 30 projektów, w których w sumie wzięło udział ponad 10 700 uczestników, głównie w wieku szkolnym.

Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu:
➡️ Monika Jędrzejewska-Wiergiles
➡️ Paulina Kuran
📧 kontakt@sofijka.pl
☎️ 604 060 980

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko rodzica *
Numer telefonu rodzica *
Imię i nazwisko dziecka *
Wiek dziecka *
Proszę wybrać termin/terminy warsztatów *
Required
Miejsce zamieszkania dziecka np. Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Żabia Wola itp. *
Specjalne potrzeby dziecka związane z udziałem w spotkaniu (np. dziecko porusza się na wózku inwalidzkim).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Sofijka - edukacja i rozwój z siedzibą w Brwinowie (Administrator) moich danych osobowych opisanych w Klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych w celu udziału mojego dziecka w projekcie Paweł Strzelecki - odkryty na nowo" oraz informowania o bieżących działaniach Administratora.
*
Wyrażam zgodę na utrwalanie i wykorzystywanie przez Fundację Sofijka - edukacja i rozwój z siedzibą w Brwinowie (Administrator) wizerunku mojego dziecka w celach archiwizacyjnych oraz informacyjno-promocyjnych w związku z udziałem w projekcie "Paweł Strzelecki - odkryty na nowo".
*
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy