Reģistrācija projekta "Mana adrese: KOKNESE" atklāšanas pasākumam
Biedrība "Pērses krasts"  aicina ģimenes visās paaudzēs 17. jūnijā, plkst. 17.00 Kokneses Radošajā mājā, Melioratoru ielā 1, Koknesē, uz projekta "Mana adrese: KOKNESE" atklāšanas pasākumu.
Programmā:
17:00 – 17:30 Satikšanās, iepazīšanās, informācija par projektu
17:30 – 18:30 Kokneses dzimtu stāsti un tikšanās ar vietējās vēstures pētnieku. Sarunas un dalīšanās ar savas ģimenes tradīcijām
18:30 – 19:00      Cienasts
19:00 - 20:00 Darbnīcas tradicionālo prasmju apgūšanai – gatavosim saulītes, dzijas putniņus, ģimenes saules kokus, apgleznosim akmentiņus un iepazīsim vilnas pārvērtības.
Radošās mājas pagalmā būs dažādas spēles un rotaļas: ķekatas un augstpapēžu kurpes, varēs ķert zivis,  slēpot, šūpoties un izmēģināt lielo puzli “Saliec Daugavu”

Vairāk informācijas: misijakoknese@gmail.com, mob. 29119882

Seko aktuālajai informācijai par pasākumiem biedrības FB lapā @BiedribaPersesKrasts/, Instagram  @biedribaperseskrasts/ un https://misijakoknese.lv/.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” ietvaros. Projektu "Mana adrese: KOKNESE" (Nr. 2022.LV/ĢDP/145) īsteno un par materiāla saturu atbild biedrība “Pērses krasts”.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
E-pasts *
Reģistrējoties piekrītu, ka pasākuma ietvaros ievāktie persondati un personiskā informācija (personīgais attēls, balss un citi saistītie personas dati) var tikt izmantoti foto, video un audio fiksācijai, un, ka iegūtos materiālus projekta īstenotājs un SIF var izmantot projekta publicitātes nodrošināšanai. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy