Z2611 OPEN Jive solo 14.07.2019 r.

TERMIN: 14 lipca 2019 r, godz: 15:00 - 18:05
INSTRUKTOR: Roland Gromada
POZIOM: OPEN
RODZAJ: solo
LOKALIZACJA: Szkoła Tańca No Limits, ul. Kazimierza Wielkiego 27 (II piętro)
Instrukcja jak do nas trafić: http://nolimits.art.pl/jakdojscnakazimierzawlk27.gif

Na zajęcia Open można wejść na:
- karty sportowe (bez kaucji);
- jednorazowe wejście 25 zł;
- karnet na 4 lub 8 zajęć;
- karnet No Limits (nielimitowana liczba wejść w miesiącu)

Płatność gotówką/kartą na recepcji.

Na każdą godzinę zajęć obowiązuje osobna płatność/odbicie kartą sportową/skreślone wejście z karnetu.

! W przypadku korzystania z karty Multisport Plus, na zajęcia można wejść maksymalnie 15 minut po starcie danych zajęć. Osoby spóźnione ponad 15 minut nie zostaną wpuszczone na kurs.

Opis tańca
Na początku XX wieku rozpoczęła się rewolucja taneczna. Zainicjowała ją młoda generacja, zmęczona techniką taneczną opartą na zasadach tańca klasycznego.
Początek XX wieku to okres, kiedy tańcem zainteresowały się niższe klasy. Wtedy to Ameryce Północnej pojawiły się dwie pierwsze odmiany tańca nowoczesnego, two step i one step. Najważniejsze dla obu było powiedzenie „go as you please” – „tańcz, jak Ci wygodniej”. Rewolucji tanecznej towarzyszyła zmiana upodobań muzycznych – pojawił się ragtime, a potem jazz. Przez wiele lat nowoczesne tańce nazywano więc jazzowymi.

W późnych latach 30. w Europie pojawił się swing, a potem jego następca – jitterbug. Ten rodzaj muzyki znalazł odbicie taneczne – w nowym stylu charakteryzującym się ekspresyjnymi ruchami i akrobatycznymi rewolucjami.

Konserwatywne klasy wyższe długo nie mogły się pogodzić z modą na tak ekscentryczną formę taneczną. Dlatego stworzono „salonową” wersję jitterbuga – usunięto akrobacje, ale pozostawiono specyficzny rytm. W 1944 ogłosił jej zasady angielski nauczyciel tańca Victor Silvester, a nowy taniec nazwano jive.

Program zajęć
NIEDZIELA 14 lipca


15:00 - Pierwsze kroki - doskonalenie techniki kroków podstawowych oraz postawy w tańcach swingowych.

16:05 - Jive & R’n’R - kicki w układach solowych

17:10 - Jive choreo - nauka krótkiego układu solowego

Zapisz się
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Bez spacji lub myślników. Nie zapomnij dodać +48 na początku numeru.
Your answer
E-mail *
Potrzebujemy od Ciebie numer telefonu i mail, aby informować Cię o ważnych kwestiach, np. ewentualnym przesunięciu startu, chorobie instruktora itp.
Your answer
W jakim języku mamy się z Tobą kontaktować? *
Płeć *
Na jakie zajęcia się zapisujesz? *
Required
Czy posiadasz kod promocyjny?
Jeśli tak, wpisz go poniżej. Kod promocyjny obowiązuje przy zakupie karnetu. Przed pierwszymi zajęciami, okaż go recepcji.
Your answer
Czy byłeś kiedyś na zajęciach w No Limits? *
Co Cię zmotywowało, aby zapisać się na te zajęcia?
Your answer
Gdzie dowiedziałeś się o kursie?
Your answer
Zgoda z regulaminem szkoły *
Oświadczam, że zapoznałam/em i akceptuję regulamin zajęć w Szkole Tańca No Limits ( No Limits Barbara Opiełka, Kazimierza Wlk. 27, 50-077 Wrocław) z dnia 21.01.2019r. Pełny regulamin: http://nolimits.art.pl/regulaminnolimits.pdf
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych No Limits Barbara Opiełka z siedzibą we Wrocławiu, ul. Kazimierza Wlk. 27, NIP 897-180-66-78 oraz No Limits Synergia Dawid Sikora, NIP: 615-188-99-77, ul. Ruska 47/48A, 50-079 Wrocław, w celu wykonania usług oraz informowania o bieżących aktualnościach. 2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. 3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej http://nolimits.art.pl/daneosobowe.pdf , w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service