Підпис під відкритим листом
Шановні чиновники та народні обранці!

З відкритих джерел стало відомо, що ритуальна служба СКП «Київський крематорій» оголосила тендер на капітальний ремонт ритуального корпусу та підземної галереї міського крематорію на Байковій горі в Києві.

Автори Парку Пам’яті на території Байкового цвинтаря — Ада Рибачук та Володимир Мельніченко. На їхню долю випало пережити знищення радянською владою Стіни Пам’яті, яку залили бетоном в 1982 році після 13 років робіт. Неодноразові спроби знищити або спотворити будівлю Залів прощання — так званого ритуального корпусу київського крематорію — відбувалися як за радянської влади, так і за часів незалежності Української держави.

Сьогодні, коли київська громада активно обговорює та збирає кошт на відновлення фрагменту Стіни Пам’яті, звістка про капітальний ремонт Залів прощання викликає в суспільстві тривогу та занепокоєння.

Будівля Залів прощання — ритуального корпусу київського крематорію — є унікальною спорудою, архітектурною пам’яткою та культурною спадщиною, що належить мешканцям Києва.

Від імені всієї київської громади вимагаємо від владних структур:
1. Не допустити реконструкції чи спотворення будівлі Залів прощання в ході капітального ремонту.
2. Створити громадську наглядову раду, яка контролюватиме недоторканість унікальних рис будівлі Залів прощання та навколишнього ландшафту.
3. Запросити для консультацій та включити в наглядову раду автора архітектурного об’єкту, про який йдеться — Володимира Мельніченка.

З повагою та щирою вірою у порозуміння:
Ваше ім'я *
Ваше прізвище *
Ваш суспільний статус *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy