REĢISTRĀCIJAS ANKETA "AIJĀ ŽŪŽŪ (yin) ZIEMAS GRUPAI" un/vai "YIN (fasciju) JOGAS ONLINE MĀCĪBU KURSAM" FB @TIJAS ISTABA slēgtajās grupās.

VISAS JAU NOTIKUŠĀS NODARBĪBAS BŪS ATVĒRTAS UN NEIEROBEŽOTI PIEEJAMAS LĪDZ 31. MARTAM!

DALĪBAS NOTEIKUMI:

1. Pēc anketas nosūtīšanas un norēķinu rekvizītu saņemšanas veikt izvēlētā cikla/ciklu apmaksu piecu dienu laikā.
2. Ja dalībnieks jebkādu iemeslu dēļ tiešsaistes nodarbības/seminārus un to ierakstus neapmeklē jeb apmeklē daļēji, samaksātā nauda nav atgūstama un to nav iespējams pārcelt uz citām nodarbībām/semināriem.
3. Ja organizators tiešsaistes nodarbību/semināru atceļ, samaksātā nauda tiek pārcelta uz nākamo piedāvāto nodarbību/semināru vai atgriezta dalībniekam.
4. Ja tehnisku iemeslu dēļ tiešsaistes nodarbība nevar notikt vai pārtrūkst, reģistrētie grupas dalībnieki saņem pieeju alternatīvam nodarbības ierakstam.
5. Tiešsaistes nodarbības nav ārstnieciskās nodarbības un nav paredzētas fizisku vai psiholoģisku problēmu/slimību risināšani un/vai ārstēšanai.
6. Tiešsaistes nodarbību vadītājs virtuālajā vidē nesniedz individuālas konsultācijas individuālu fizisku vai psiholoģisku problēmu risināšanai.
7. Nodarbību dalībnieki uzņemas pilnīgu atbildību katrs par savu veselības stāvokli tiešsaistes nodarbību laikā.
8. Organizators neuzņemas nekādu atbildību par dalībnieku veselības stāvokļa izmaiņām nodarbību laikā vai to ietekmē.
9. Tiešsaistes nodarbību slēgtās grupas dalībnieki ievēro savstarpēju cieņu un konfidencialitāti. Pretējā gadījumā dalībnieks no tiešsaistes grupas tiek izslēgts un apmaksātās nodarbības nesaņem.
10. Attālinātās nodarbības ir sia yoga - musica īpašums. Tās ir aizliegts nodot trešajām personām vai pārpublicēt internetā/sociālajos tīklos! Pretējā gadījumā stājas spēkā personas datu aizsardzības un autortiesību likumdošana.

FB SLĒGTAJĀ GRUPĀ PUBLICĒTIE NOTEIKUMI, KURU NEIEVĒROŠANAS GADĪJUMĀ DALĪBNIEKS NO GRUPAS TIEK IZSLĒGTS UN PIEEJU NODARBĪBĀM NESAŅEM IR TE:

1. GRUPAS DALĪBNIEKI IEVĒRO SAVSTARPĒJU CIEŅU UN KONFIDENCIALITĀTI.

2. LAI NODROŠINĀTU GRUPAS DALĪBNIEKU DROŠĪBU UN PRIVĀTUMU, SLĒGTAJĀ FB GRUPĀ ATRODAMO SATURU - VIDEO IERAKSTUS UN CITUS MATERIĀLUS IR AIZLIEGTS IZPLATĪT (copy, share, embad) SOCIĀLAJOS TĪKLOS, INTERNETĀ un IR AIZLIEGTS NODOT PERSONĀM, KAS NAV SLĒGTAJĀ GRUPĀ.


NODARBĪBU ORGANIZATORS IR: yoga-musica sia, sadarbībā firmu SmartCo

PIRMS IEZĪMĒ VĒLAMO, LŪDZU, VISPIRMS IZLASI VISAS TRĪS IESPĒJAS - Tev ir iespēja rezervēt sev vietu VIENĀ NO KURSIEM vai ABOS KURSOS UZREIZ! IZVĒRSTI UN PĀRSKATĀMI ABU ONLINE KURSU APRAKSTI IR TE: http://tija-yoga.lv/21-sakums/
VĀRDS
Your answer
UZVĀRDS
Your answer
E-PASTS
Your answer
E-PASTS vēlreiz *
Your answer
JA VĒLIES NODARBĪBAS DĀVINĀT, LŪDZU, ŠEIT IERAKSTI DĀVANAS SAŅĒMĒJA VĀRDU, UZVĀRDU un E-PASTU! Pēc apmaksas veikšanas nosūtīsim Tev dāvanu karti, kuru Tu varēsi izprintēt un dāvanas saņēmējs e-pastā saņems uzaicinājumu pievienoties izvēlēto nodarbību grupai.
Captionless Image
Your answer
Ja Tu vai dāvanas saņēmējs FB esi reģistrējies ar citu vārdu, lūdzu, ieraksti to šeit:
Your answer
Pēc apmaksas veikšanas Tu saņemsi uzaicinājumu/pieeju slēgtai grupai/grupām FB vietnē. *
AIZPILDOT un NOSŪTOT REĢISTRĀCIJAS ANKETU, PIEKRĪTU VISIEM DALĪBAS NOTEIKUMIEM, VĒLOS SAŅEMT NORĒĶINU REKVIZĪTUS un VEIKT CIKLA/CIKLU APMAKSU PIECU DIENU LAIKĀ. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service