Přihláška na 3. webinář z cyklu CAVY VETS II -  REPRODUKCE MORČAT - 9. 3. 2023 19:00
Cyklem webinářů vás provádí MVDr. Dagmar Vršková, Ph.D., soukromá veterinární lékařka s ordinací zaměřenou na nemoci drobných savců, která se zároveň již 18 let věnuje chovu morčat plemene anglický crested a hladké ve světlé řadě.

Třetí díl z cyklu webinářů o veterinární prevenci v chovu morčat bude věnován reprodukci morčat. Čeká nás krátký náhled do anatomie rozmnožovacího ústrojí samic a samců morčat. Zaměříme se na výhody provedení preventivní kastrace samců a samic morčat moderními operačními přístupy. Seznámíme se se problematikou ovariálních cyst u samic morčat, nastíníme prevenci potratů a výskytu toxemie u březích samic morčat. Na závěr nás čekají případy přímo z praxe a nebude chybět ani oblíbený test nabytých vědomostí.

Příspěvky na webinář:
člen SOCHM 100,- Kč
nečlen SOCHM 200,- Kč
MCH jehož zákonný zástupce je členem  SOCHM a účastní se webináře 0,-Kč

Platba se provádí na číslo účtu organizace: 135300369/0800, vs 3333 DO 8. 3. 2023, do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení včetně případných MCH.

Webinář proběhne v Teams.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Email, na který bude zaslán po úhradě poplatku odkaz na přihlášení. *
Captionless Image
Příjmení *
Jméno
Mladý chovatel včetně roku nar. 2005 *
Členství ve Specializované organizaci chovatelů morčat *
Závazně se přihlašuji na webinář  a souhlasím s výší poplatku. Souhlasím s tím, že odkaz na webinář mi bude zaslán na e-mail, který  jsem zde uvedl(a) a přihlásím se svým jménem a příjmením. Mladí chovatelé, členové SOCHM jsou osvobozeni od platby příspěvku za webinář za předpokladu, že členem SOCHM je jejich zákonný zástupce a účastní se webináře. Přihlášku prosím vyplňte i za ně. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy