ZFD 19. DÖNEM TEMEL FOTOĞRAF EĞİTİMİ KAYIT FORMU
Bu form Zonguldak Fotoğraf Derneği (ZFD) tarafından 05-27 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan 19. Dönem Temel Fotoğraf Eğitimine kayıt yaptırmak için ZFD tarafından hazırlanmıştır. Formu dolduran herkes aşağıda sunulan şartları kabul etmiş sayılır.

Tarih : 05-27 Ekim 2019 tarihleri arası her Cumartesi ve Pazar günleri.

Saat : 14.00 - 16.00 saatleri arasında.

Yer : Zonguldak Fotoğraf Derneği (Mithatpaşa Mh. Şemsi Denizer Sk. Cemal Erdil İşh. Kat:1)

Kayıt : Seminere katılabilmek için kayıt formunun doldurulması gerekmektedir.

Bağış : Seminere katılabilmek için Derneğimize 200 TL " BAĞIŞ " yapılması gerekmektedir.

Öğrenciler için Bağış Bedeli 150 TL dir. Bağışlar Dernek yetkililerince elden teslim alınabileceği gibi, Zonguldak Fotoğraf Derneği adına kayıtlı Garanti Bankası Zonguldak Şubesi TR950006200017400006298388 IBAN Numaralı hesabına açıklama kısmına sadece "BAĞIŞ" yazılarak gönderilebilir. Açıklama kısmında "BAĞIŞ" dışında herhangi bir ibare (kurs ücreti, eğitim ücreti vb) yazan ödemeler iade edilecektir.

Sertifika : Katılımcılara Sertifika verilecek olup, teorik derslerin %75’ine, uygulamalı derslerin %50’ sine katılım zorunludur.

* Seminer Programına www.zfd.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

** Seminer için fotoğraf makinesi zorunluluğu yoktur. Fotoğraf makinesi alacak katılımcıların, seminerin 3. haftasında karar vermeleri daha sağlıklı olacaktır.

*** ZFD , seminerle ilgili tarih, saat, yer v.b değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Katılımcıların seminer programındaki değişikliklerle ilgili bilgileri derslerde yapılan duyurular ve internet sayfasından düzenli olarak takip etmeleri gerekmektedir.

Email address *
Kayıt formuna geçebilmek için aşağıdaki seçeneği işaretlemeniz gerekmektedir. *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy