Formularz zapisu - Szkolenie otwarte/ modułowe
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt
e-mail: szkolenia@cdv.pl
tel.: 61 271 11 06, 697 690 749
Imię i nazwisko uczestnika *
Numer telefonu *
Adres e-mail *
Tytuł szkolenia otwartego/ modułowego *
Dane do faktury
Jaki zakres tematyczny szkoleń zainteresowałby Panią/Pana w przyszłości?
Pytania/ informacje dodatkowe:
Administratorem danych jest Collegium Da Vinci z siedzibą przy ul. gen. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań. Dane będą przetwarzane w celu organizacji szkolenia, a po wyrażeniu dodatkowej zgody także w celu przesyłania informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do realizacji ww. celu. Każda osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, przenoszenia, zaprzestania, ograniczenia przetwarzania oraz usunięcia. Zgoda może zostać cofnięta. Osobą kontaktową jest Inspektor Ochrony Danych Collegium Da Vinci- Jakub Magdans (adres email: iod@cdv.pl). Podstawa prawna określona jest m.in. przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Istnieje możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Okres przechowywania danych zależy od wyrażonych zgód. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu organizacji szkolenia ,a także wysyłania przypomnień o spotkaniu drogą mailową oraz telefoniczną. Dane przetwarzane będą przez okres trwania szkolenia. Zgoda niniejsza obejmuje przetwarzanie następujących kategorii danych osobowych: imienia, nazwiska, numer telefonu, adresu e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu przesyłania do mnie informacji handlowych, przedstawienia ofert studiów, szkoleń oraz wysyłania newsletterów informacyjnych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Dane przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Wyrażam zgodę na używanie przez Collegium Da Vinci z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, 61-719 Poznań), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, mail), dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. 2004 nr 171 poz. 1800). Dane przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of CDV. Report Abuse