Mängu ja koosolemise rõõmu seminar

Seminar koosneb lühiloengutest, koertega praktikast ja arutelust. Kaks päeva ja mitu sessiooni võimaldavad harjutustega kiiresti progresseeruda. Kuna korraga on saalis 1 koer, sobib see formaat hästi ka koerareaktiivsetele koertele. Kohtade arv on piiratud.

Aeg: 15.06.2024 ja 16.06.2024, kellaajad täpsustame jooksvalt
Asukoht: Tallinn, Marja treeninghall 
Hind: Koeraga osaleja: 250 eurot (mitu sessiooni kummalgi päeval). Kui soovid lisaks ka Murekoerte seminaril 29.06-30.06.2024 osaleda, siis 450 eurot.
Vaatleja/koerata osaleja: 100 eurot, Kui osaled lisaks ka Murekoerte seminaril, siis 150 eurot. 

  Teemad:
 - Kuidas planeerida trenn nii, et koer ja sina saate igal juhul positiivse kogemuse 
- Iga koeraga osaleja vajadusest lähtuvad teemad (koera ja inimese vahelise suhtega seonduvalt). 
- Kuidas toiduga mängides koera ärevust maandada ja toidu vastu huvi kasvatada 
- Kuidas mängida mänguasjaga nii, et koer tunneb selle vastu huvi ja mängib sinuga arvestavalt (toob tagasi, ei hammusta kätt jne) - Kuidas suhestuda ja mängida koeraga, kui mänguasju ja maiuseid pole 
- Kuidas kasutada mängu ärevuse- ja hirmuprobleemide lahendamisel 
- Muudame koos ühe sinu koera meelest nõmeda harjutuse toredaks (Harjutus, mida ta oskab hästi, aga ei taha teha. Mida tehes ta läheb nuuskima või zoomitama, kiilub kinni või teeb seda sunnitöölise entusiasmiga) 
- Õpime koera erutusseisundit reguleerima ja vältima seeläbi üle erutumist või kontakti kaotamist. 
- Arendame koera võimet keskenduda ka erutunud olekus
 - Üllatus: Kuidas kastimeetodi abil koera ärevust maandada, kontaktisoovi tõsta ja enesekontrolli arendada. See meetod on täiesti uus (tõenäoliselt pole sa sellest kuulnudki) ja samas nii üli lihtne ja efektiivne, et ilma selleta on raske elu ette kujutada :D!

Soovitan pigem vaatlejakohta, kui: [ ] Sinu koer on äärmiselt ärev ja isegi oma kodus toas ka pidevalt hirmul või kui ta on inimestega agressiivne (nt valvab mänguasju või toitu) [ ] Kui su koera häirivad/hirmutavad väga tugevalt neutraalsed võõrad inimesed (treener + osalejad) [ ] Kui ta kardab väga koeratrenni sisehalle (teeme sisehallis) [ ] Ta ei taha olla üksi autos või ei talu autosõitu, sest meil on korraga platsil 1 koer. Teised peavad olema seni autos ja kui nad autosõidust või autos ootamisest väga närvi lähevad, mõjutab see platsil toimuva töö tulemuslikkust. Neil juhtudel soovitan kindlasti tulla vaatlema, sest vaatlejana saad ka palju väärtuslikku infot. Küsi kahtluse korral üle 56569111.  
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Sinu eesnimi, perekonnanimi *
Koera nimi  *
Kas su koeral on mõni ärevusprobleem või miski, mis segab eriliselt ta keskendumist? (lõhnad, koerad, inimesed, helid vms) *
Üks asi, mida sa kõige rohkem sellelt seminarilt saada loodad *
Koera tõug, vanus, sugu *
Kirjelda oma sõnadega, millised olukorrad oma koeraga mängides või treenides sind mõnikord kurvastavad või närvi ajavad *
Meiliaadress *
Telefoni number *
Makseinfo: *
Kas vajad osamaksete võimalust?
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy