PIETEIKUMS “Colabora biznesa skola”
PPP biedrības "Zied zeme" un biedrības “Pierīgas Partnerība” organizēts tiešaistes lekciju cikls biznesa pamatu apguvē un biznesa plāna izstrādē esošajiem un potenciālajiem uzņēmējiem.

Lektori: Salvis Roga, Imants Martinsons, Anete Zveja, Gatis Ginters, Ieva Vinniņa no “Kurzemes Biznesa inkubators”

Vieta: tiešsasaistes video konferenču platforma zoom.us (pieeja tiks nosūtīta katram dalīniekam pēc reģistrācijas).

SIA “Kurzemes biznesa inkubators” nodrošina praktisko uzdevumu izpildei nepieciešamos izdales materiālus/šablonus elektroniskā formā. Lekciju dalībnieki praktisko uzdevumu izpilda patstāvīgi, saņemot nepieciešamās konsultācijas no lektora. Dalībnieki praktiskos darbus nosūta līdz nākamās lekcijas sākumam uz lektora norādītu elektronisko pastu. Lektors pārbauda praktiskā uzdevuma izpildes kvalitāti un sniedz individuālas atsauksmes un norādījumus katram dalībniekam vienas darba dienas laikā pēc praktiskā darba saņemšanas. Praktisko uzdevumu izpildes rezultātā veidotie dokumenti kopā veido Biznesa plānu. Lekciju cikla sasniedzamais rezultāts - izstrādāts un prezentēts Biznesa plāns.

Reģistrējies Colabora biznea skolai līdz 11. jūnijam. Apstiprinājumu nosūtīsim 12. jūnijā. Prioritāte koprades telpas "CoLabora Lielvārde" un "Dzīvoklis" esošajiem vai topošajiem klientiem, LEADER projektu iesniedzējiem, kā arī dalībniekiem no Lielvārdes, Ogres, Ķeguma, Baldones, Ikšķiles, Mārupes, Olaines un Babītes.
Lekcijas datums, laiks, temats, saturs, sasniedzamais rezultāts, lektors:
Vārds, Uzvārds *
Biznesa ideja/modelis 1 rindkopā: *
Esošā vai plānotā biznesa atrašanās vieta:
Vai tev ir interese un nepieciešamība apmeklēt koprades telpu "Colabora Lielvārde" vai "Dzīvoklis" Olainē?
E-pasts *
Telefona numurs *
Pasākums “CoLabora Biznesa skola” organizēts projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros. Piesakoties semināram, Jūs piekrītat, ka biedrība “Publisko un privāto partnerattiecību biedrība “Zied Zeme”” (Raiņa iela 11a, Lielvārde, Lielvārdes novads, LV5070) veic iesniegto datu apstrādi, pasākuma laikā fiksētu fotogrāfiju, video un audio ierakstu apstrādei, publicēšanai vai ievietošanai PPP biedrība “Zied zeme” un biedrība “Pierīgas Partnerība” publicitātes materiālos vai interneta tīmekļa vietnēs.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ZiedZeme. Report Abuse