Reģistrācija ManaBalss sarunu vakaram Bauskā.
Aicinām uz organizācijas “ManaBalss” sadarbībā ar Bauskas kopienas centru "Pasta5" rīkoto sarunu vakaru, kurā ar stāstiem no mūsu pašu un arī Jūsu līdzcilvēku pieredzes iedvesmosim paust savas idejas un virzīt tās gan pašvaldības, gan visas valsts līmenī!

Ir pienācis laiks parunāt par pilsonisko līdzdalību brīvā gaisotnē: bez smalkiem terminiem, grūti saprotamiem konceptiem un sarežģītiem juridiskiem skaidrojumiem. Apsolām, būs interesanti!

Kad? Cikos? Kur?
27.septembrī , plkst.18.00, kopienas centrā "Pasta5" (Pasta iela 5, Bauska)

Kas piedalīsies? 
  • Ar savu pieredzi dalīsies iniciatīvu pārstāve - biedrības "Bauskas vecpilsēta" valdes priekšsēdētāja Egija Stapkēviča. Sarunājoties ar Didzi Meļķi, viņa atklās, kāpēc nolēma virzīt savu iniciatīvu portālā ManaBalss.lv, kā viņai veicās un kādi bija lielākie pārsteigumi un izaicinājumi šajā procesā.
  • ManaBalss komanda izstāstīs, kas ir tā urda un misijas apziņa, kas viņus vada, lai uzturētu pasaules līmeņa rekordu uzstādījušu platformu ManaBalss.lv un veidotu un attīstītu jaunas metodes, kā cilvēkus iesaistīt pilsoniskajā aktīvismā.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds *
Uzvārds *
Pārstāvētā organizācija (ja ir)
E-pasts *
Par personas datu apstrādi
Personas dati tiks izmantoti tikai šīs diskusijas organizēšanai saskaņā ar GDPR - Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula).
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ManaBalss.lv. Report Abuse