Sezon artystyczny CKiP 2018/2019 - formularz zgłoszeniowy
Dzień dobry!

Zbliżamy się do rozpoczęcia kolejnego sezonu artystycznego w CKiP. Zależy nam na wspólnej przestrzeni kulturalnej. Zajęcia konstruujemy z myślą o edukacji kulturalnej, ukazywaniu nowych możliwości spędzania czasu wolnego w sposób kreatywny. Staramy się eksplorować potrzeby każdego odbiorcy działań i wprowadzać zmiany w każdej ofercie.
Dlatego w tym sezonie pragniemy skupić się również na "najnajach" oraz osobach dorosłych. Metody dobrego startu, baby musical, spotkania mam na zasadach cafebaby, kreatywne zajęcia krawieckie, świetne techniki plastyczne dla dorosłych, a także wspaniała zabawa w teatr z "Rozkapryszonymi".

Przy założeniu dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji zespół CKiP stara się stworzyć ofertę, tak by podczas pokazów, festiwali, a także zakończenia sezonu były widoczne efekty naszej wspólnej pracy.

Aby ułatwić zapisywanie się na zajęcia, udostępniamy formularz, dzięki któremu będziemy mogli stworzyć listę osób na poszczególne zajęcia. Na niektóre z nich z powodu ograniczonej liczby miejsc oraz ich indywidualnego toku, a także predyspozycji dziecka (tj. zajęcia wokalne lub emisja głosu, zajęcia gitarowe) będzie można zapisywać się bezpośrednio u danego instruktora.

Pełny harmonogram zajęć oraz kontakt z instruktorami dostępny jest na stronie www.ckip-piotrowice.eu

Formularz jest obowiązkowy. Istnieje możliwość wypełnienia w placówce CKiP.
Po przesłaniu formularza, prosimy przy okazji o złożenie podpisu w trakcie trwania zajęć.


Nie możemy doczekać się na wasze zgłoszenia. Magia wraca. Przygoda wita!

Do zobaczenia!

Gotowy/a? Zaczynamy!

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms