MFI - Kontakt
Pošlete nám zprávu. Položky označené * jsou povinné.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno a příjmení *
Text zprávy *
Subjekt údajů tímto uděluje souhlas Mobbing Free Institut, z.ú., IČ: 05148201 (dále jen „správce“), aby zpracovával jím poskytnuté osobní údaje, a to jméno, příjmení, e-mail a telefonní číslo, údaje týkající se pracovního nebo obdobného poměru. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Osobní údaje subjektu údajů budou správcem zpracovávány pro účel zpětného kontaktování subjektu údajů a řešení jeho podnětu. Údaje budou správcem zpracovávány do odvolání souhlasu subjektem údajů, nejdéle však pět let od jejich poskytnutí. Poskytnuté osobní údaje bude zpracovávat výlučně správce.

S výše uvedeným zpracováním uděluje subjekt údajů výslovný souhlas. Souhlas s ukládáním a zpracováním osobních údajů je subjekt údajů oprávněn vzít kdykoliv zpět, a to zasláním e-mailu na adresu info@mobbingfreeinstitut.cz nebo dopisu na adresu sídla správce na adrese Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1 – Staré Město.

Subjekt údajů je oprávněn požadovat po správci informaci, jaké osobní údaje subjekt údajů zpracovává, žádat si kopii těchto údajů, vyžádat si u správce přístup k údajům subjektu údajů a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování, požadovat po správci výmaz těchto osobních údajů, podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo se obrátit na soud.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google.