ماجراجویی در فرصت‌های سلامت با مدلین
مدلین کجاست؟
مدلین، رویدادی برای معرفی فرصت‌های جدید کسب‌وکار در حوزه سلامت است.
مدلین، اجزای اکوسیستم کسب‌وکاری سلامت را به هم نزدیک می‌کند و سعی می‌کند با افزایش دانش آنان در حوزه سلامت، فرصت‌های جدید را به واقعیت تبدیل کند.
در مدلین استارتاپ‌ها، مهندسین، جامعه علوم پزشکی، دانشجویان، سرمایه‌گذاران، دانشگاه‌های علوم پزشکی، مشاوران و سازمان‌های قانون‌گذار گرد هم می‌آیند تا با هم افزایی یک‌دیگر، به خلق و معرفی فرصت‌های جدید کمک کنند.
شرایط کار داوطلبانه چگونه است؟
در حال حاضر تیم ما شامل افرادی از پیشینه‌های متفاوت است تا بتوانیم خلاقیت تیم‌مان را افزایش بدهیم. به همین دلیل از پذیرفتن افرادی که بتوانند در بهبود این خلاقیت به ما کمک کنند استقبال می‌کنیم. این افراد می توانند در زمینه‌های مارکتینگ، اجرای رویداد، روابط عمومی، رسانه، سلامت و سایر زمینه‌ها باشند.
اگر شما هم دوست دارید بخشی از این ماجراجویی باشید، ما بسیار استقبال می‌کنیم.

ساعات کاری داوطلبان با توجه به نقش آنان در مدلین و همچنین نزدیک شدن به زمان برگزاری رویداد متفاوت است. زمانی که ما برای داوطلبین پیش‌بینی کردیم به طور میانگین شامل 6 ساعت در هفته است.
چه شرایطی برای داوطلبان فراهم می‌شود؟
مهم‌ترین چیزی که ما برای تیم خودمان قائل هستیم، یادگیری است! در مدلین فرصتی برای یادگیری و افزایش دانش درباره کسب‌وکار، بخصوص در حوزه سلامت وجود دارد. بودن در تیم مدلین و کار با مشاوران و همکاران مدلین، شرایطی به وجود آورده که می‌تونید با افراد حرفه‌ای مشارکت و همکاری کنید.

در صورتی که مایل به همکاری در مدلین هستید، لطفا به صفحه بعدی بروید.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service