Minituurile registreerimine
Eelregistreerimine lõppeb 28.03.2019 kell 12.00. Stardimaksu tasumine 29.03.2019 kohapeal. Tegemist on kompleksvõistlusega, üksikule etapile eraldi registreeruda ei saa.

* * *
Pre-registration will end 28th of March 12.00 am. Start fees will be paid on the spot (29th of March). The tour consists of three races as a complex, You can not participate only one (or two) race.

Email address *
Osaleja kinnitus *
Registreerudes nõustub osaleja Jõulumäe 14. viimase lume minituuri juhendi ja võistluste tingimustega ning kinnitab, et on piisavalt treenitud ja terve valitud distantsil osalemiseks. Osaleja poolt esitatud järgmised andmed: ees- ja perekonnanimi, sugu, sünniaasta ning klubi, asutus, kool või lasteaed kantakse ürituse stardi- ja finišiprotokolli ning on sellega avalikud andmed. Osaleja e-posti aadress avalikustamisele ei kuulu. Korraldaja ei vastuta osaleja poolt esitatud valeandmete eest. NB! Tegemist on avaliku üritusega. Üritusel võidakse fotografeerida ning tehtud fotosid avalikult kasutada. YOUR PERSONAL DATA (SUCH AS NAME, SEX, YEAR OF BIRTH, CLUB, COMPANY, SCHOOL or KINDERGARTEN) WILL ONLY BE USED FOR THE PURPOSE FOR THIS EVENT. YOUR E-MAIL ADDRESS WILL NOT BE PUBLIC. NB! AS IT IS A PUBLIC EVENT, FOTOS MAY TAKEN AND PUBLISHED.
Ees- ja perekonnanimi *
FIRST NAME and LAST NAME
Your answer
Sugu *
SEX
Sünniaasta *
Sünniaasta palume märkida nelja numbriga (ainult aasta). / YEAR OF BIRTH (with 4 numbers).
Your answer
Klubi, asutus
CLUB etc
Your answer
Märkused
REMARKS
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service