OYUNDER Gönüllü Bilgi Formu
Değerli katılımcı, bu formu bizlere ileterek derneğimizle bağlantıya geçmektesiniz. OYUNDER gönüllüleri, oyun sektörünün ivme kazanması ve ihtiyaçlarının giderilmesi için çalışmakta olan derneğimizin etkinliklerinde ve projelerinde görev alarak oyun dünyası ile birebir temasa geçebilmektedir. Alanda edindiği tecrübeler ve kaynaklar sayesinde başarıya ulaşmak adına büyük adımlar atar.

Değerli gönüllü, bunun bir başvuru formu olmadığını unutmayınız. Bu formu doldurduktan sonra sizlere geri dönüş yapamayabiliriz. OYUNDER, sektöre katkı sağlayan projelerine her geçen gün yenisini eklemesine rağmen, yoğun bir şekilde bizlere ulaşan ve hayallerimize ortak olan sizlerin heyecanına, ekibimizin sizlere yetişememesinden dolayı cevapsız kalabiliyoruz. Bunun için çok üzgünüz.

Sizlerden ricamız heyecanınızı bu formu doldurduktan sonra yitirmemeniz. Etkinliklerimize katılın, haftalık bültenimize abone olarak güncel kalın ve sosyal medyada topluluklara katılın. Aramıza katıldığınızda aslında bizlerin, oyun üreticilerinin, Türkiye'de o kadar da az olmadığını fark edeceksiniz. Sizinle en yakın zamanda bir etkinliğimizde tanışmak için büyük bir heyecan içerisindeyiz. Şimdiden teşekkürler!

OYUNDER GÖNÜLLÜLERİ
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Oyun Tasarımcıları Geliştiricileri Yapım ve Yayıncıları Derneği. Report Abuse