Tvoje Praha, tvoje USE-IT mapa / USE-IT is also your map!
Využij příležitost ukázat Prahu mladým cestovatelům tak, jak ji znáš ty a jaká doopravdy je.
Poděl se s námi o své oblíbené bary, kavárny nebo cokoliv jiného, co by nemělo chybět v naší nové mapě.
Oceníme jakékoliv nápady a připomínky. Přidej kolik míst chceš ale vyplň dotazník pro každé z nich zvlášť.
Více na www.prague.use-it.travel

Grab the opportunity to show young travellers Prague - how you know it, and how it really is.
Share with us your favourite bars, cafes, or anything else that we should not miss on our new map.
Your ideas and contributions will be greatly appreciated. Feel free to add as many places as you want but fill in a questionnaire for each of them separately.
Find out more on www.prague.use-it.travel

Název místa /Name of the place? *
Your answer
Umístění/ Location *
Your answer
Popis místa /Description of place
Co můžeš na místě vidět, slyšet, cítit, zažít? Uveď konkrétní příklady. /What is there to see, hear, feel, taste, smell? Give concrete examples.
Your answer
Čím je místo jedinečné/ Unique selling promotion
Zkus ve třech slovech shrnout, proč by zrovna toto místo mělo být v mapě. Představ si sebe jako turistu v cizím městě a zamysli se nad hlavními důvody, proč bys rád zašel zrovna sem./ Say in three words why this place should be on the map. Imagine yourself as a tourist in another city and think of a reason to come here or to stay away.
Your answer
Obvyklí návštěvníci/Visitors
Kdo toto místo obvykle navštěvuje? Je to místo, kde se setkávají mladí lidé? Je to spíš turistická atrakce nebo místo, kam chodí místní? Bývá tam narváno? Je nějaký konkrétní den v týdnu nebo čas, kdy je nejlepší tam zajít?/ Who regularly comes here? Is it a place to meet other young people? Many tourists or more locals? Was it crowded or not? Is there a certain day or time of the day when it is best to come?
Your answer
Kuriozitka/ Funny detail
Je něco napsáno na záchodech? Slavný majitel? Někdo vypadl z okna a zázračně přežil? Barman má fialový plnovous?/ Something written in the toilet? Famous owner? Somebody fell off the building and survived miraculously? The barkeeper has a purple beard?
Your answer
Pojď do toho s námi/Join our team
Chtěl bys přispět do USE-IT mapy ještě trochu víc? Aktuálně hledáme průzkumníky, kteří by pro nás prozkoumali nová místa a zvážili společně s námi, zda se dané místo objeví v nové mapě. Pokud máš zájem, nech nám na sebe mail a my tě budem brzo kontaktovat!/ Would you like to contribute to our map even more? We are currently looking for researchers who would discover new places and decide together with us if we should put these places in the new edition of our map. If you want to become a volunteer at USE-IT Prague, write down your email and we will contact you soon!
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service