Vykročení na cestu
Cítím v životě určitou nespokojenost, věci se nevyvíjí jak bych si představoval/a, ale zároveň si neumím pojmenovat nebo představit, jak by měl můj život ideálně vypadat. Kam chci, aby směřoval, co chci teď změnit. Nedaří se mi najít cestu ke své vizi, pojmenovat svůj záměr, který mě životem povede
NEBO
Mám jasný záměr, vím co v životě chci, ale ono to stále nepřichází. Zdá se, že stále existují pro mě neviditelné překážky, které mi brání udělat první krok, které nedovolí uvést vizi/záměr do života.
Poznali jste se v první nebo druhé situaci? Tak právě pro vás je určený náš workshop/seminář.
Propojením výkladu tarotu a práce s tělem objasníme a uvedeme do života váš záměr.

Na začátku si každý najde svou vlastní tarotovou kartu, ve které najdeme symbolické vyjádření zkoušky, která záměr naplňuje. Zároveň karty všech dohromady vytvoří větší konstelaci, která dá každému osobně význam okolností zkoušky. Budete tak moct rozumem uchopit a zformulovat vaše téma a zároveň se napojit na pocity spjaté se záměrem.
Následná práce s tělem obnáší propojení tělesného prožitku se symbolickým vyjádřením záměru/vize. Doprovodíme vás individuálně vaším prožitkem a spolu budeme hledat, jak záměr v těle ukotvit a vyjádřit.
Cílem setkání bude lepší propojení se svými záměry na všech úrovních - tělesné, pocitové, rozumové i duchovní. Pochopíte tak svůj záměr z širší perspektivy.
Na konci setkání budete mít svůj záměr jednoznačně pojmenovaný, budete mu rozumět na konkrétní i symbolické rovině, prožijete si ho v těle a uvědomíte si pocity a emoce s ním spojené. Toto poznání vám dá novou motivaci a impluz přivést záměr do života.

Seminářem vás společně provedou Jana Kateřina Juřicová a Jirka Hokr

Jana - Bioenergetické cvičení
Ve své práci se zabývám psychoterapií a bodyterapií. Nabízím semináře bioenergetického cvičení a individiální setkání.
V rámci semináře vás budu provázet a pomáhat získat lepší kontakt s vlastním tělem a tím obnovit přístup k informacím v něm uloženým, porozumět jim, zpracovat je. Tělo vnímám jako místo uložení životní zkušenosti. Dává nám také možnost zpracování nebo rozvoje této osobní zkušenosti.
Budu vás provázet a podporovat ve vnímání těla a zpracovat odezvu těla nejen niterně, ale převést do slov. Vycházím z předpokladu, že tak jak je zkušenost ukotvena v těle, tak se projevuje i v realitě.

Jirka - Energie Země
Při své práci kombinuji šamanské tradice, kterým jsem se naučil (a stále se učím) v oblasti peruánských And a Amazonie s moderními poznatky z psychologie. Na práci s energií ve své praxi používám zpěv s šamanským bubnem nebo chřestidlem a pro lepší porozumění nevědomým procesům sáhnu pro tarotové karty.
Na semináři vás během úvodního a závěrečného spojování s tělem budu doprovázet šamanskou hudbou a během výkladu tarotu vám budu pomáhat nacházet spojitosti a odpovědi.

Vaše jméno a příjmení *
Your answer
Váš e-mail *
Your answer
Vaše telefonní číslo *
Your answer
Na který termín se hlásíte? *
MM
/
DD
/
YYYY
Zpráva pro nás?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service