Formularz zgłoszeniowy - SZKOLENIA
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Zaścianek Mazowsza”, Towarzystwo Przyjaciół Goworowszczyzny, Stowarzyszenie Projekt Radomir oraz Lokalna Grupa Działania „ZIELONE SIOŁO” zapraszają do skorzystania z oferty zadania publicznego pn. “Pozarządowy jest Gotowy – czyli przygotowanie sektora społecznego północno-wschodniego Mazowsza do skutecznego działania”, które dofinansowane jest ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

Formularz zgłoszeniowy dotyczy szkoleń. Oferta szkoleniowa będzie “szyta na miarę” potrzeb organizacji pozarządowej, czy grupy nieformalnej. Oznacza to, że szczegółowa tematyka i zakres szkoleń będzie uzgadniany z organizacją czy grupą, która zgłosi chęć przeszkolenia się. Zakres tematyczny musi wpisywać się w cel projektu, który dotyczy wzmocnienia potencjału sektora społecznego i dotyczyć ma funkcjonowania organizacji pozarządowych.

Aby skorzystań ze szkoleń należy wypełnić niniejszy formularz.

Biuro projektu, po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktuje się z Państwem telefonicznie celem ustalenia szczegółów szkolenia, w tym formy (stacjonarnej, zdalnej), miejsca, terminu, liczby uczestników oraz szczegółowego zakresu tematycznego.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Adres e-mail *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy