Реєстрація на Церемонію нагородження конкурсу "Велопрацедавець 2017" - 17 жовтня
"Велопрацедавець” – щорічний конкурс, який відзначає найбільш дружні до велосипедистів офіси в Києві.

Конкурс заохочує роботодавців облаштовувати зручності для співробітників та клієнтів, які дають змогу приїжджати в офіс велосипедом. Перемогу в конкурсі отримає організація, що пропонує найкомфортніші умови для співробітників: щонайменше встановила велопарковку, можливо, має місце для переодягання та душ і загалом заохочує співробітників їздити на роботу на велосипеді.

Мета конкурсу – промоція їзди на велосипеді по місту, зокрема на роботу, і розвиток велосипедної інфраструктури в місті. Стаючи bike-friendly, компанії таким чином проявляють свою активну позицію на шляху до комфортного міста. Більше про конкурс на сайті: http://bikeoffice.avk.org.ua

Церемонія нагородження відбудеться 17 жовтня, у вівторок, в дружньому до велосипедистів "British Council Ukraine" за адресою м.Київ, вул. Сковороди, 4/12.

На Церемонію нагородження запрошуються не лише учасники конкурсу, а й всі, кому цікава тема bike-friendly офісів і користі від них для бізнесу. Якщо ви не являєтеся учасниками конкурсу 2017, для участі у Церемонії нагородження просимо зареєтруватися.

Ім'я та прізвище *
Your answer
Назва компанії *
Your answer
Сфера діяльності вашої компанії *
Your answer
Посилання на сайт вашої компанії *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Чи є офіс вашої компанії bike-friendly?
Хочете бути в курсі анонсів і новин про велосипедний Київ?
Розсилка Асоціації велосипедистів Києва приходить щотижня по суботам і містить анонси велоподій Києва та України, різноманітні велоновини та оголошення.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Асоціація велосипедистів Києва. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms