The Ukrainian trade mission to Sweden
Українська торгова місія до Швеції, 20-22 березня 2017 року
Email address *
Електронна адреса *
Your answer
Шановний експортере!
Торгові місії — це якісний інструмент для розширення busines-opportunities на нових ринках для компаній, які вже мають досвід експорту товарів та послуг. Заповнюючи цю форму, ви підтверджуєте, що володієте необхідними ресурсами для участі у B2B заходах та налагодження прямих контактів з потенційними партнерами.
Для компаній, які пройдуть реєстрацію та отримають підтвердження участі, буде організована зустріч для обговорення організації місії, де буде представлена консультаційна інформація про Швецію, про торгові можливості, бізнес етикет та інше.

Кожна компанія самостійно покриває логістичні витрати участі своїх представників: переліт, проживання, трансфери та харчування. Орієнтовна сума на одну особу складає приблизно 900 — 1300 EUR.

ВАЖЛИВО!

Представник компанії, який прийматиме участь у місії, має вільно вести ділові переговори англійською мовою. Анкета має бути заповнена англійською мовою (де вказано).

До місії залучаються лише компанії, які експортують у категоріях: Готові харчові продукти та напої, Меблі та деревообробка, Текстильна промисловість (Food and Beverages, Furniture Industry, Textile Industry).

РЕЄСТРАЦІЯ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ 17 ЛЮТОГО.

Якщо у вас виникнуть питання — будь-ласка, звертайтесь до нас на info@dia.dp.ua
Невірно заповнені анкети не будуть розглядатись.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service