„Lituanica Birds Camp“ 2023 nario anketa
Sveiki!

Džiaugiamės, kad domitės stovyklavimu „Lituanica Birds Camp“ (LBC), kuris kiekvienais metais įsikuria Black Rock City Burning Man metu!

Anketą pildote, nes esate naujokas (niekada anksčiau nesate stovyklavęs LBC) ir norite kartu stovyklauti šiais metais. Turime keletą laisvų vietų tiems, kurie skiria laiko su mumis susipažinti, supranta kur važiuoja ir yra pasiruošę kartu sukurti „Lituanica Birds Camp“ bendrystę. 

Šiai formai užpildyti reikės apie 30 min. Mes prašome jūsų pateikti bendro pobūdžio informaciją. 

Mums rūpi  LBC misija, bendruomenė, narių saugumas ir bendra dvasia. Ši anketa leis suprasti kaip rimtai jūs žiūrite į šią "kelionę" kartu. Anketoje papasakokite, koks esate žmogus, kaip planuojate įsilieti į bendruomenę, kaip jūs suprantate stovyklos misiją ir vertybes. 

Šią formą prašome užpildyti kiekvieno asmens, kuris šiais metais nori stovyklauti LBC. Jei esate pora (ar kolektyvas) anketą prašome užpildyti kiekvieno nario.

Pažadame, kad perskaitysime visas anketas, stengsimės pajausti ir išgirsti jus. Labiausiai mums artimi nariai bus pakviesti antram etapui - gyvam susitikimui arba pokalbiui online. Jeigu pildėte anketą ne vienas/viena, bet su antra puse arba kolektyvu - pokalbyje prašysime dalyvauti visų asmenų. 

Apsisprendę važiuoti kartu -  atsiųsime visą su pasiruošimu susijusią informacija ir įtrauksime į organizacines veiklas. LBC stengiamės sukurti tam tikrus patogumus (pvz., virtuvę, poilsio vietą, stovykloje yra reikiamas kiekis dviračių ir pan.) ir galimybę pasijusti kaip namie. SVARBU SUPRASTI, kad nesame turistavimo paslaugas teikianti stovykla, todėl stovyklos gyvenime dalyvauja visi be išimties.

Na ir galiausiai - būkite kantrūs, nes kasmet mes sulaukiame nemažai pretendentų ir užtrunka šiek tiek laiko, kol visiems atsakome. Bet mes būtinai tai padarysime!

Dar kartą dėkojame, kad domitės stovyklavimu su „Lituanica Birds Camp“!
Email *
Telefono numeris (matomas tik už komunikaciją su naujais nariais atsakingiems stovyklos atstovams) *
Vardas, Pavardė *
Amžius
Ar esate buvęs Burning Man? *
Ar turite bilietą į Burning Man 2023? *
Ar turite atliekamą bilietą į Burning Man 2023, kurį galėtumėte parduoti kitam stovyklos nariui? *
Kada galėtumėte atvykti į „Playa“?
(Atvykti iki renginio pradžios reikalingas „Early Arrival“ leidimas. Juos gauna tik statyti atvažiuojantys stovyklos gyventojai. Kuomet žinosime gaunamų "Early Arrival" leidimų kiekį, susisieksime su visais norinčiais prisijungti prie statymo)
*
Mūsų stovykla uždaroma tik tada, kai pilnai ją surenkame ir  sutvarkome aplinką, kurioje buvome. Dalyvavimas susitvarkyme – pati geriausia dovana stovyklai. Ar apie tai pagalvojote ir ar galėsite likti ir padėti surinkti stovyklą pasibaigus Burning Man savaitei?  
*
Required
Kokių turite konkrečių įgūdžių ar patirties, kurią galėtumėte pasiūlyti „Lituanica Birds Camp“ stovyklai? Kuo jūs (jūsų pora ar grupė) esate išskirtinis?

Pateikti atsakymų variantai yra orientacinio pobūdžio, galite įrašyti ir savo.
*
Required
Kodėl norite vykti į Burning Man? *
Kodėl norite stovyklauti su „Lituanica Birds Camp“? *
Papasakokite apie save šiek tiek daugiau.
Kaip atradote Buning Man ir ką jis jums reiškia?
*
Kurie trys Burning Man principai yra jums artimiausi? (Patikslinkite kodėl) *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy