BusinessWeek Lady 2019
ЦентральноЄвропейська Академія Навчань та Сертифікації (Україна-Польща) та ГО “Асоціація жінок України “ДІЯ” у співпраці із Sp. z o.o. Consulting Group 2027 (Лодзь, Польща), Concordia Business Club, Wyszsza Szkola Europejska
запрошують до участі у бізнес-стажуванні BusinessWeek Lady 2019,
в рамках якого ви дізнаєтеся про можливості започаткування бізнесу на території ЄС, європейські програми підтримки жіночого підприємництва (програми на старт бізнесу та для розвитку існуючих підприємств), отримаєте нові бізнесові контакти в рамках нетворкінгових зустрічей
та приймете участь у Міжнародному бізнес-форумі “Роль жінки в розвитку економік держав”
Прізвище та імя
Your answer
Місто
Your answer
Дата народження
Your answer
Контактний телефон/вайбер *
Your answer
Лінк на ваш профіль в соцмережах
Your answer
Контактна електронна скринька *
Your answer
Ви представник сфери:
Напишіть, будь ласка, як вас представити в програмі форуму та стажування (організація та посада, додаткова інформація, яку вважаєте за потрібне вказати в програмі)
Your answer
Які ваші цілі участі в форумі та стажуванні?
Наявність документів для перетину кордону
Вегетаніанець/ка
Ви дізналися про проект:
Просимо перед надсиланням заповненої анкети ознайомитися з основними положеннями реєстрації та підтвердити реєстрацію в разі погодження з усіма прописаними нижче пунктами.
1. Для участі у програмі поїздки необхідно надіслати скановану копію першої сторінки закордонного паспорту та ваше портретне фото на електронну адресу ceasc.eu@gmail.com

2. Надсилання заявки розглядається як попередня резервація місця. Замовниця/к зобов'язується здійснити оплату за участь в поїздці після завершення реєстрації учасників у встановлені організаторами терміни.
Лише після отримання коштів на рахунок банку, Ваші дані автоматично додаються до списку учасників стажування.

3. Відсутність під час навчання без поважної причини, або без зазначення даних іншої особи означає, що сплачені кошти поверненню не підлягають.

4. Вирішення всіх організаційних питань здійснюється через систему повідомлень електронної пошти або в телефонному режимі.

5. Вартість участі
1750 грн - реєстраційний внесок (оплата до 15 березня включно)
365 євро - проживання, харчування, навчальна та екскурсійна програма, участь в нетворкінгах та форумі, трансфер у м.Краків згідно програми, роздатковий матеріал (оплата в перший день програми в Кракові - 8 квітня)

6. Доїзд до міста Краків та з міста Краків кожен учасник планує індивідуально.
(поселення учасників в готелі 8 квітня після 14.00, виселення з готелю 12 квітня до 12.00 - 4 ночі в готелі, двомісні номери)

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service