Gebėjimas orientuotis miške padeda orientuotis ir gyvenime
Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas organizuoja orientacinį žygį seminarą"Gebėjimas orientuotis miške padeda orientuotis ir gyvenime"
TIKSLAS – suteikti žinias ir išmokyti orientavimosi įgūdžių, kad dalyvis, mokėtu, gebėtu naudotis orientavimosi priemones, be orientavimosi priemonių, šviesiu paros metu, tamsiu paros laiku.
Užduotis: Mokėti ir gebėti orientuotis dienos ir nakties metu. Vykdomas orientacinis žygis, kurio metu bus ugdoma, orientacija ir topografinės žinios. Orientaciaja vietovėje bus dirbtinai sunkinama. Pasiklydimas. Nežinoma vietovė.


Vieta: Pabradės poligonas

Susidomėjau ir noriu dalyvauti *
Siusipažinau su LKA KK forume pateikta kurso programą www.lkakeliautojai.lt ir http://forum.lkakeliautojai.lt/viewtopic.php?f=2&t=2275
Pageidaujama kurso data *
Kurso lygis kurio pageidaujate *
Į II orientavimosi lygį galima registruotis, tik baigus I orientavimosi lygį
LKA KK forume esu registruotas vardu : *
Nurodote savo regsitravimosi vardą LKA KK forume. Pvz.: Rolandas. Jei pildote už savo šeimos narius, nurodote savo registracijos vardą forumę. Jei esate neregistruota LKA KK forume parašykite - Neregistruota
Your answer
Supratau, kad ši anketa pildoma kiekvienam dalyviui atskirai. *
Ir suaugusiam ir vaikui šį anketa pildoma atskirai. Pildant su Jumis vykstančius dalyvius nurodykite "Other" grafoje jų vardą (us)
Vardas *
Rašoma lietuvių kalba Pvz.: Arūnas. Rašomi tikri duomenys. Pagal juos bus išrašomi kurso baigimo pažymėjimai
Your answer
Pavardė *
Rašoma lietuvių kalba Pvz.: Žiogelis. Pavardė nebus skelbiama viešai
Your answer
Telefono numeris *
Nurodote telefono numerį su tarptautiniu kodu pvz.: +370 869 849205. Telefonas nebus skelbiamas viešai.
Your answer
Mano el.paštas yra: *
Your answer
Atsakomybė I : *
Aš suprantu, kad organizatoriai skiria savo laiką bei lėšas kursams organizuoti, taip pat suprantu, kad, jei užsiregistravus bei sumokėjus pinigus nebegalėsiu dalyvauti kursuose, tai bus gražinama tik dalis lėšų.
Atsakomybė II *
Prisiimu visišką materialinę atsakomybę kursų metu man patikėtą įrangą, inventorių. Jį pametus, sugadinus, sulaužius įsipareigoju pilnai atlyginti nuostolius.
Atsakomybė III :
Prisiimu visišką atsakomybę už su manimi vykstančius nepilnamečius vaikus ir jų veiksmus kursų metu.
Sumokėsiu pinigus I lygis - 23€, II lygis - 40€ už kiekvieną dalyvį. *
Pinigai sumokami likus 10 d. iki kurso pradžios. Suprantu, kad tik sumokėjus pinigus iki nustatyto laiko esu įtraukiams į vykstančiųjų sąrašą, nesumokėjus - išbraukiamas be atskiro įspėjimo. Yra žinoma ir suprantama, kad nesant galimybės dalyvauti išvykoje, vietoje savęs galių siūlyti kitą asmenį. Pinigai sumokami pavedimu per banką. Sumokėjus pavedimu informuosiu papildomai per LKA KK forumą arba el. paštu: lkakeliautojai@gmail.com . Mokėjio rekvizitai skelbiami LKA KK forume arba http://www.lkakeliautojai.lt/kontaktai
Sutinku, kad mano padarytos nuotraukos ir nuotraukos su manimi šiame renginyje gali būti panaudotos LKA Keliautojų klubo svetainėje ir FB profilyje *
Papildomos pastabos ar pageidavimai
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service