Заявка на участь в онлайн-конференції «Роль аналітичних центрів та експертного середовища в реінтеграції тимчасово непідконтрольних територій Донбасу»
4 лютого 2021 року в рамках зимової сесії наукових конференцій «Дні науки в НаУКМА» відбудеться онлайн-конференція на тему «Роль аналітичних центрів та експертного середовища в реінтеграції тимчасово непідконтрольних територій Донбасу».

Мета: обмін досвідом та науково-методологічне обговорення ролі та місця аналітичних центрів у реінтеграційних процесах на Донбасі. До участі запрошуються дослідники і науковці, аналітики, аспіранти і докторанти, представники влади, а також усі, хто займаються аналізом та дослідженням діяльності аналітичних центрів, спрямованої на сприяння реінтеграції тимчасово непідконтрольних територій Донбасу.

Тематичні напрямки конференції:
• Діяльність аналітичних центрів (АЦ) та експертного середовища, спрямована на формування політичних передумов для успішної реалізації програм із роззброєння, демобілізації та реінтеграції;
• Аналітичні дослідження та експертні розвідки інформаційного простору тимчасово непідконтрольних територій Донбасу: методологічні виклики та інтерпретації результатів;
• Забезпечення взаємодії між владою та громадянським суспільством щодо реінтеграції тимчасово непідконтрольних територій Донбасу: роль АЦ, експертів, міжнародних ініціатив.


Матеріали конференції за її результатами будуть надруковані у збірнику від Школи політичної аналітики НаУКМА.
Обсяг тез доповідей: від 3 до 7 сторінок.
Форма участі: онлайн.
Робочі мови: українська, англійська.

Після заповнення цією форми, треба надіслати матеріали на електрону пошту danil.metelskiy@ukma.edu.ua до 29.01.2021 року включно, вказавши:
- прізвище, ім’я та по батькові;
- прізвище, ім’я та по батькові;
- назва доповіді та її тези, оформлені згідно з вимогами;
- номер телефону, адресу електронної пошти для комунікації (якщо вона відрізняється від адреси, з якої надіслані матеріали).

Підтвердженням реєстрації поданих матеріалів є електронне повідомлення про їх отримання впродовж 3 днів. У разі відсутності такого повідомлення просимо продублювати інформацію.
Прізвище, ім'я та по батькові *
Email *
Номер телефону *
Назва тез доповіді *
Тематичний напрямок конференції *
Місце роботи / організація (повна офіційна назва) *
Посада *
Науковий ступінь
Вчене звання
Запитання до організаторів
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy