ANKIETA - Jaki wybrać horoskop?

GWARANTUJĘ CAŁKOWITĄ DYSKRECJĘ I SWOJĄ BEZSTRONNOŚĆ.
NIKT POZA MNĄ NIE MA DOSTĘPU DO NASZYCH MAILI ANI TEJ ANKIETY.
Z pewnością możesz też liczyć na moją uczciwość, życzliwość, sympatię, otwartość oraz profesjonalizm.

*
Cieszę się, że będę mogła przygotować dla Ciebie HOROSKOP :-)
Bardzo dziękuję Ci za zaufanie!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
PODAJ SWOJE IMIĘ I NAZWISKO: *
PODAJ SWÓJ ADRES MAILOWY, EW. TELEFON: *
PODAJ SWOJĄ DATĘ, GODZINĘ I MIEJSCE URODZENIA: *
Jeśli nie znasz godziny urodzenia lub znasz ją niedokładnie, wpisz tutaj tę najbardziej prawdopodobną godzinę i dopisz więcej informacji - wszystko co wiesz lub przypuszczasz na ten temat. Jeśli obecne miejsce przybywania jest inne, niż miejsce urodzenia, napisz gdzie obecnie mieszkasz i od kiedy. Chodzi oczywiście o miejscowość, województwo, ew. kraj. Informacja ta jest potrzebna, ponieważ w zależności od miejsca przebywania horoskop zmienia się i będę musiała uwzględnić to w analizie. Jeśli sprawa dotyczy innych osób, podaj ich dane urodzeniowe. Możesz pisać dowolnie dużo, bo okienka z odpowiedziami w trakcie pisania "rozciągają się".
OPISZ KRÓTKO PROBLEM. NA JAKIE PYTANIA CHCESZ ZNALEŹĆ ODPOWIEDŹ? *
Napisz nad jakimi horoskopami się zastanawiasz, jakie bierzesz pod uwagę. Opisz swój problem. Napisz na jakie pytania szukasz odpowiedzi. To ważne. Nie wahaj się wypisać wszystkich pytań, które chcesz zadać. Czasem jest to jedno pytanie, a czasem jest ich nieskończenie dużo. Dobrze jednak postawić je sobie i mnie wprost. Mamy wtedy jasność co do Twoich oczekiwań. Napisz tutaj wszystko co chcesz powiedzieć o swojej sytuacji oraz o tym co jest dla Ciebie ważne. Możesz pisać dowolnie dużo, bo okienka z odpowiedziami w trakcie pisania "rozciągają się".
TWOJE DODATKOWE UWAGI
Jeśli chcesz coś dodać lub dopytać o techniczne szczegóły zamówienia, pisz śmiało. Odpiszę na adres mailowy, który podasz w Ankiecie powyżej.
KONTAKT DO MNIE:
Olga Gieraga *** olgagieraga@proastro.pl *** tel. +48 501 34 1234
Pro Astro Olga Gieraga
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy