ΠΡΙΝ ΥΠΟΒΑΛΛΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ/ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑΜΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΠΟΔΕΧΘΗΚΑΜΕ, ΕΙΔΙΚΑ ΟΜΩΣ ΠΡΟΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ:
Το Δ.Σ. του Ομηρείου ΠΚΔΧ αποφασίζει για τον προγραμματισμό των εκδηλώσεων που πραγματοποιούνται στους χώρους του και στη συνέχεια τις ανακοινώνει στο κοινό μέσω των υπηρεσιών του για τις δημόσιες σχέσεις. Άρα εμείς οι αιτούντες δεν πρόκειται να προχωρήσουμε σε κανενός είδους διαφήμιση ή γνωστοποίηση πριν από τη γραπτή καταφατική απάντηση του Δ.Σ. και την επικύρωση σχετικής συμφωνίας.