55. diecézní setkání mládeže v Příchovicích
Přihláška na 55. DSM, 16. - 21. 8. 2020, IDCŽM Křižovatka Příchovice
Email address *
Příjmení a jméno *
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Adresa trvalého bydliště *
Ulice, č.p., město, PSČ
Telefonní číslo
Vyplňte zvláště, pokud se chcete zapojit do příprav setkání
Od kdy do kdy se zúčastním? *
Doporučujeme zúčastnit se celého setkání. v tom případě stačí napsat "celé setkání". V jiném případě napište co nejpřesněji, kdy přijedete a kdy budete odjíždět.
Diety, příp. jiná zdravotní omezení *
Vikariát *
Poučení o ochraně osobních údajů *
Vámi výše poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány organizátorem akce výhradně pro potřeby a zajištění tohoto setkání. S případnou výjimkou, kdy k tomu bude organizátor donucen povinností dle příslušné státní legislativy, nebudou tyto Vaše osobní údaje předány třetím osobám. Vaše osobní údaje budou zpracovávány po dobu trvání akce a dále po dobu nutnou k jejímu vypořádání. V rámci účetnictví spolku MATĚJ z. s. a Biskupství litoměřického však budou v souvislosti s Vaší úhradou celé akce uchovávány po dobu stanovenou zákonnými předpisy v oblasti vedení účetnictví. Bližší informace k této problematice Vám rád poskytne organizátor akce.V souvislosti s ochranou osobních údajů a v souladu se svými povinnostmi podle GDPR jmenovalo Biskupství litoměřické pověřence pro ochranu osobních údajů. V případě jakýchkoli přání nebo dotazů jej můžete kontaktovat poštou na adrese Dómské náměstí 1/1, 412 88 Litoměřice, telefonicky na čísle 703 454 451 nebo prostřednictvím e-mailu na adrese gdpr@dltm.cz.
Souhlas se zasíláním informací a pozvánek na akce pro mládež
Vážená účastnice/Vážený účastníku, děkujeme, že jsi projevil/a zájem o akci pořádanou spolekm MATĚJ z. s. a Diecézním centrem pro mládež Biskupství litoměřického. Abys ses i v budoucnu dozvěděl/a o dalších akcích pro mládež, o které bys mohl/a mít zájem, rádi bychom Ti zasílali občasné informační sdělení s pozvánkami na nadcházející akce. Pokud se zasíláním těchto sdělení souhlasíš, zaškrtni políčko pro souhlas. Svůj souhlas můžeš kdykoliv odvolat, a to zasláním e-mailu na adresu dcm@dltm.cz. Pokud se rozhodneš souhlas neudělit, neplyne z toho pro Tebe žádný negativní důsledek. Zejména není nijak ovlivněna Tvá účast na akci, na kterou se přihlašuješ.
Clear selection
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Biskupství litoměřické. Report Abuse