FORMULARZ ZGŁOSZENIE NA KONFERENCJĘ ON-LINE "EDUKACJA GLOBALNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ"
Cztery dni, dwudziestu specjalistów i dwadzieścia prezentacji o tym, jak rozmawiać z dziećmi o problemach współczesnego świata, gdzie szukać inspiracji i nowych źródeł wiedzy w obszarze edukacji globalnej, jak poszerzyć wachlarz metod pracy z dziećmi, jak wprowadzać wątki globalne do codziennych zajęć, jak lepiej zrozumieć własne miejsce we współczesnym świecie.

Na adres e-mail podany podczas rejestracji otrzymasz wiadomość z indywidualnym linkiem umożliwiającym dostęp do prezentacji. Zarejestrowani uczestnicy, którzy wejdą na konferencyjną stronę przed 30 czerwca, otrzymają plik pdf z certyfikatem udziału w konferencji. Certyfikaty będziemy rozsyłać w pierwszym tygodniu lipca.

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Email address *
Imię i nazwisko *
Nazwa szkoły / instytucji / organizacji
Daj nam znać, kim jesteś? *
Required
Informacja o sponsorze
Konferencja realizowana jest w ramach projektu „Źródła skutecznej edukacji globalnej”, współfinansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. Treści prezentowane podczas konferencji wyrażają wyłącznie poglądy ich autorów i nie mogą być utożsamiane z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.
Dane osobowe *
Państwa dane osobowe zbierane są wyłącznie w celu przesłania e-maila z linkiem dostępu do konferencji on-line oraz wystawienia imiennego certyfikatu uczestnictwa w konferencji i są przetwarzane zgodnie z polityką ochrony danych osobowych dostępną na stronie https://www.zrodla.org/rodo/ Dane mogą być przechowywane przez okres niezbędny do sprawozdawczości i rozliczenia projektu „Źródła skutecznej edukacji globalnej”, potem zostaną usunięte. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwi otrzymanie e-maila z linkiem dostępu do konferencji on-line oraz imiennego certyfikatu uczestnictwa w konferencji.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Ośrodek Działań Ekologicznych ŹRÓDŁA. Report Abuse