Formularz akredytacyjny / Malta Festival Poznań 2021
Akredytacje na Malta Festival Poznań 2021 będą wydawane tylko dziennikarzom aktywnie wykonywującym zawód. Aby złożyć wniosek akredytacyjny, należy wypełnić formularz akredytacyjny oraz dokonać wyboru wydarzeń festiwalowych, w których chce się uczestniczyć. Jeżeli wybrane wydarzenie grane jest więcej niż raz, należy zaznaczyć tylko jeden termin.

Akredytacje dziennikarskie są bezpłatne i pojedyncze. Akredytacje dla fotoreporterów/kamerzystów są bezpłatne. Zaznaczenie w tabeli programowej danego spektaklu nie gwarantuje otrzymania wejściówki. O przyznaniu akredytacji wnioskujący zostaną poinformowani przez biuro prasowe festiwalu e-mailem wysłanym na adres podany w formularzu zgłoszeniowym. Potwierdzenie wraz z listą wydarzeń, na które zostały przyznane wejściówki prasowe lub zezwolenia na fotografowanie/filmowanie, zostanie przesłane najpóźniej w poniedziałek 14 czerwca 2021 r.

Termin składania wniosków akredytacyjnych upływa w piątek, 11 czerwca 2021 r.

REGULAMIN AKREDYTACJI PRASOWYCH: https://malta-festival.pl/pl/press/accreditation-terms 

Złożenie Wniosku akredytacyjnego oznacza akceptację powyższego regulaminu.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
iMIĘ I NAZWISKO *
REDAKCJA *
FUNKCJA W REDAKCJI *
E-MAIL *
TELEFON *
WYBÓR WYDARZEŃ FESTIWALOWYCH
W kolejnych sekcjach należy dokonać wyboru wydarzenia, na które chce się akredytować. Jeśli dane wydarzenie nie jest dla Pana/i interesujące należy przejść do kolejnej sekcji. Jeżeli wybrane wydarzenie grane jest więcej niż raz, należy zaznaczyć tylko jeden termin.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy