Jo
Projekta ‘’Zirgu izmantošanas iespējas šodien un rīt. EQUUS.’’ Projekta nr. Nr.18-00-A019.333-000019 ietvaros, veidojam pieredzes apmaiņas braucienu pa “Partnerības laukiem un jūrai” un Lauku partnerības “Lielupe” staļļiem 30.10.2019

Pieredzes apmaiņas pasākums sastāv no pieredzes apmaiņas izbraukuma sesijas, apmeklējot vismaz 3-5 staļļus, zirgu saimniecības/ klubus un iekļaujot sevī apmācību semināra daļu Lekcija: “Laukumu ierīkošana un labā prakse izveidē un uzturēšanā” lektore Marina Žagata (veterinārārsts, praktizējošs treneris, staļļa īpašniece, zirgaudzētāja) un “Sacensību un pasākumu rīkošanas juridiskie aspekti, nosacījumi, ieteikumi” (Dace Stūre, SIA "Zirgaudzētava Kocēni" līdzīpašniece, sacensību organizatore).

Brauciena ietvaros katra staļļa/ kluba īpašnieki dalās savā pieredzē par sava staļļa darbību, ievērojot profesionālu un ļoti konkrētu skatījumu lietās, lai šī pieredze kalpotu kā zināšanu bāze citiem zirgkopjiem, vai arī diskusiju veidā tiktu rasti labākie risinājumi jautājumos, kuri būtu uzlabojami vai ir neskaidri- staļļu iekārtojums, barošana, zirgu mēslu savākšana un utilizācija, zirgu fizisko aktvitāšu apmierināšana, izjāžu laukumi, manēžas, klientu portrets un vajadzības, darbs ar klientiem, pakalpojumu daudzveidība, to serviss, specializācija, cenu veidošanās, u.c, kā arī meklēt atbildes, kā zirgs no hobija var kļūt arī par biznesu.
Kopīgajās sapulcēs ar nozares pārstāvjiem ir novērots, ka “Zirgu cilvēki” ir noslēgti, tie savā starpā nekomunicē vai dara to ļoti maz, sadarbība prakstiski nepastāv, viens otru nepazīst, tāpēc šie braucieni ir ļoti nepieciešami arī lai uzlabotu komunikāciju, sekmētu turpmāku sadarbību, būtu iespējams mācīties no citu kļūdām un varētu pārņemt labo praksi, tādejādi ietaupot gan laiku gan līdzekļus.


Brauciena dalībnieku skaits: 20 (Ropažu un Garkalnes partnerības; Lauku partnerības Lielupe; Stopiņu un Salaspils partnerības; Partnerības laukiem un jūrai; Partnerības Daugavkrasts teritorijā esošie un darbojošies zirgu nozares pārstāvji)
Tiks nodrošinātas maltītes un kafijas pauzes pieredzes apmaiņas brauciena dalībniekiem.

Staļļi, kuri tiks apmeklēti:
"Skudru staļļi",
"Tukuma jātnieku sporta klubs",
"Tīreļu staļļi",
Jātnieku sporta biedrība “Lagoss Dressage”,
LLU Zirgkopības mācību centrs "Mušķi",

kā arī LLU Veterinārā klīnika.

Katrs no šiem staļļiem ir unikāls ar savu darbības veidu, vietu un stāstu! Šis būs pieredzes bagāts un neaizmirstams brauciens!

Izbraukšana 8.15 Rīga (Vieta tiks precizēta un nosūtīta dalībniekiem pirms brauciena)!

Pasākuma laikā tiks veikta foto un video uzņemšana.

Pieteikšanās līdz 21.oktobrim!
Vārds, uzvārds *
Your answer
Kontaktinformācija (e-pasts, telefona numurs) *
Your answer
No kuras VRG teritorijas Jūs esat *
Required
Kādu organizāciju/stalli pārstāvat *
Your answer
Alerģijas, pārtikas nepanesamība:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service