Дискусійній клуб «Відкрий світ» на тему: «Нова політика США: чого чекати Україні?»
Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у партнерстві з Українським інститутом майбутнього запрошують на зустріч Дискусійного клубу «Відкрий світ» на тему: «Нова політика США: чого чекати Україні?».
Зустріч відбудеться у четвер, 16-го лютого, о 19:00 у приміщенні Національного агентства «Укрінформ» (вул. Богдана Хмельницького, 8/16).
Під час зустрічі американські експерти дадуть відповіді на такі питання, як: чи витримає Трампа американська демократії з її відомими стримуваннями та противагами? Що може запропонувати Україна Трампу?
Спікери заходу:
Андріан Каратницький – журналіст і аналітик, який регулярно публікує статті на теми, пов'язані з Україною, у таких виданнях, як The Wall Street Journal, The New York Times, The Washington Post, Newsweek а також Foreign Affairs. Старший науковий співробітник аналітичного центру «Атлантична рада» та співдиректор започаткованої “Атлантичною радою” ініціативи “Діалог Україна-Захід”, а також член правління громадської неурядової ініціативи “Українсько-єврейська зустріч” (Ukrainian-Jewish Encounter).
Пітер Залмаєв – директор недержавної організації, що базується у Нью Йорку Eurasia Democracy Initiative, яка покликана інформувати про розвиток економіки, політики і соціального життя у пострадянських державах.
Влад Давідзон – кореспондент та вчений із науковим ступенем з питань прав людини за програмою E.MA (European Master's Programme in Human Rights and Democratisation) у Італії.
Тарас Березовець – політичний експерт, директор програм національної безпеки та оборони Українського інституту майбутнього.
Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.
ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:
Дискусійний клуб «Відкрий світ» – освітній проект Фонду «Відкрий Україну» для соціально-активної молоді. Його мета – виховання нового покоління відповідальних лідерів. Кожен місяць Фонд ініціює лекції з відомими експертами, політичними та громадськими діячами для обговорення шляхів ефективних рішень соціальних проблем в Україні і світі.
Прізвище
Your answer
Ім'я
Your answer
Електронна адреса
Your answer
Звідки Ви дізналися про захід?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms