Реєстраційна форма участі в круглому столі «Влада та громадськість: ефективні механізми співпраці задля розвитку міста»
В Чигирині 4 травня 2018 року відбудеться круглий стіл «Влада та громадськість: ефективні механізми співпраці задля розвитку міста». Час та місце проведення буде повідомлено зареєстрованим учасникам додатково.

На заході можна буде ознайомитись з досвідом інших міст Черкащини, які впроваджують сучасні ефективні форми включення городян в міські процеси: громадського бюджету в Каневі та Смілі, обласного конкурсу проектних пропозицій від громадських організацій Черкащини; міського конкурсу грантів в сфері культури в Черкасах, тощо. Досвідом підтримки громадської активності в цих містах поділяться депутати, громадські активісти, держслужбовці з Черкас, Сміли та Канева.

За дружньою кавою учасники круглого столу зможуть напрацювати ідеї для розвитку громадської активності в Чигирині, підсиленню співпраці між владою та громадою в місті в різних сферах міського розвитку.
Захід відбуватиметься за підтримки українсько-німецького проекту «Київський діалог».

Зі всіма питаннями щодо участі контактуйте з координаторкою проекту "Київський діалог" в Черкаській області Тетяною Кавальчук 093-014-42-54 або на Фейсбук https://www.facebook.com/tetianakavalchuk

Ваше прізвище, ім'я *
Your answer
Організація *
Your answer
Посада *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Електронна пошта *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms