Zapisy na VI Warsztaty Gospel w Więcławicach Starych koło Krakowa 10-11 czerwca 2017
Dzień dobry! :)

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty "Śpiewaj, rośnij, rozkwitaj". Jeśli chcesz się zapisać, wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej i prześlij go do nas (wybierając przycisk 'Prześlij' lub 'Submit' na dole strony) oraz dokonaj wpłaty na podane poniżej konto.

Gwarancją uczestnictwa w warsztatach jest przesłanie formularza oraz dokonanie wpłaty w terminie do 9 czerwca 2017 (w przypadku zgłoszeń dokonanych 9 czerwca prosimy o okazanie potwierdzenia wpłaty podczas rejestracji w dniu rozpoczęcia warsztatów).

Wstęp na warsztaty jest płatny. Oto cennik:

> Zgłoszenia indywidualne:
– 70 zł dla osób w wieku 21 lat lub więcej
– 40 zł dla dzieci i młodzieży w wieku do 21 lat
– 40 zł dla osób w wieku 55 lat lub więcej
> Zgłoszenia grupowe (grupa = minimum 8 osób):
– 55 zł za osobę w dowolnym wieku.

W cenie warsztatów zapewniamy śpiewnik, wodę, kawę, herbatę oraz miłą, rodzinną atmosferę na zielonej, podkrakowskiej wsi.

Uwaga! Dzieci w wieku do 10 lat mogą brać udział w warsztatach o ile mają ze sobą osobę dorosłą jako opiekuna.

Rodzaj zgłoszenia *
Oznacz, czy zapisujesz się sam(a) czy też z grupą znajomych, aby skorzystać ze zniżki. W przypadku zgłoszeń grupowych prosimy o wcześniejszego maila na adres straznicakultury@gmail.com z listą członków grupy.
Nazwa grupy
W przypadku zgłoszeń grupowych, KAŻDY członek grupy musi podać nazwę swojej grupy. Jest to warunek konieczny, aby skorzystać ze zniżki grupowej.
Your answer
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Wiek *
Your answer
Telefon *
Your answer
Email *
Your answer
Skąd do nas przyjeżdżasz? Podaj nazwę miejscowości. *
Your answer
Obiady *
Uczestnikom warsztatów proponujemy dobry catering, czyli pyszne obiady gotowane na bazie naturalnych, świeżych, sezonowych i lokalnych produktów wysokiej jakości, bez polepszaczy smaku, półproduktów i produktów przetworzonych. Koszt posiłku wynosi 18 zł (w tej cenie jedno danie do wyboru: mięsne lub wegańskie). Posiłki będą serwowane w ogrodzie przylegającym do Strażnicy Kultury lub – w razie deszczu – w sali konferencyjnej tuż obok. Jeśli chcesz wykupić obiady, oznacz rodzaj posiłku w sobotę i w niedzielę i przygotuj odpowiednią kwotę w gotówce na dzień rozpoczęcia warsztatów. Podczas porannej rejestracji w sobotę 10 czerwca poprosimy Cię o płatność za obiady. Uwaga! Prosimy o przemyślaną decyzję – uprzejmie informujemy, że w pobliżu miejsca warsztatów nie ma lokali gastronomicznych, jest tylko jeden sklep spożywczy. Dlatego jeśli chcesz zapewnić sobie ciepły posiłek, warto zamówić obiady zawczasu :) Nie gwarantujemy realizacji zamówień składanych w ostatniej chwili.
Sobota
Niedziela
Noclegi
Uczestnikom warsztatów, którzy chcieliby zatrzymać się u nas na noc, możemy zaproponować bezpłatny nocleg na materacach w Szkole Podstawowej w Więcławicach Starych, która znajduje się w odległości 200 metrów od Strażnicy Kultury, czyli miejsca warsztatów. Sypialnie będą urządzone w salach lekcyjnych. Szkoła jest wyposażona w łazienki z prysznicami (na korytarzach). W szkole będzie też dostępne zaplecze kuchenne. Jeśli chcesz skorzystać z noclegu, zaznacz to w formularzu zgłoszeniowym oraz zabierz ze sobą śpiwór i prześcieradło (oraz jaśka pod głowę, jeśli bez niego nie uśniesz :) Koszt noclegu 0 zł.
Wpłaty *
Wpłaty należy dokonać na konto bankowe Organizatora w terminie do 9 czerwca 2017 (w przypadku zgłoszeń dokonanych 9 czerwca prosimy o okazanie potwierdzenia wpłaty podczas rejestracji w dniu rozpoczęcia warsztatów). Numer konta bankowego: 56 8589 0006 0180 0550 5438 0001 (Bank Spółdzielczy Rzemiosła). Tytuł przelewu: Gospel Więcławice + Imię i nazwisko uczestnika warsztatów + (opcjonalnie) Nazwa grupy. WAŻNE: prosimy nie wpisywać w tytule przelewu jakichkolwiek dodatkowych informacji. W przypadku zgłoszeń grupowych, prosimy o wcześniejszego maila na adres straznicakultury@gmail.com z listą członków grupy.
Zwroty / rezygnacje *
W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach, wpłaty nie są zwracane. Istnieje jednak możliwość zgłoszenia na swoje miejsce innej osoby po uprzednim poinformowaniu organizatora. Zwrot wpłaconej kwoty jest możliwy jedynie w przypadku odwołania warsztatów przez organizatora.
Zgoda na przetwarzanie danych *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgłoszeniowym przez Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Pełna Chata” z siedzibą w Więcławicach Starych 50, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celach związanych z realizacją niniejszego zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, a Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Jednocześnie zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji związanych z niniejszym zgłoszeniem drogą elektroniczną.
Zgoda na wykorzystanie i publikację wizerunku *
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i publikację mojego wizerunku przez Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Pełna Chata” – organizatora Warsztatów Gospel w Więcławicach Starych. Zgoda obejmuje: wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę, powielanie, archiwizację, publiczne udostępnianie, jak również tworzenie, przechowywanie, użytkowanie kopii zapasowych i publikację za pośrednictwem dowolnego medium, w tym wersji elektronicznej w globalnej sieci www i w formie drukowanej. Zgoda zostaje wyrażona bezterminowo, nieodpłatnie i bez ograniczeń podmiotowych i przedmiotowych.
Skąd wiesz o naszych warsztatach? *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service