Türkiye Sağlık Vakfı - İzmir Psikoloji Enstitüsü - 7-8 Mart 2020 - Temel Mindfulness Ön Kayıt Formu
Not: Ön Kayıt Formunu doldurduktan sonra, ön kayıt bedelini (440 TL) bilgisi verilen banka hesabımıza yatırmanız gerekmektedir. Ödeme yaparken lütfen açıklama kısmına isim ve soyisminizi ekleyiniz veya dekontu e-posta adresimize (tsv.izmir@gmail.com) isim ve soyisminizle birlikte gönderiniz.

Katılım listesi ön kayıt bedeli ödeme sırasına göre oluşturulacaktır, ön kayıt bedeli ödemeyen kişilerin formları geçersiz sayılacaktır.

Katılım kontenjanlarını korumak adına kişi kaynaklı bir iptal söz konusu olduğunda ön kayıt bedelleri iade edilmeyecektir. Biz kaynaklı bir iptal durumunda yapılan ödeme kişilere iade edilecektir.

Ödeme Planı:
Ön kayıt formunu doldurduğunuzda eğitim sorumlumuz banka bilgisi için size dönüş yapacaktır.
Ön kayıt ödemesini (440 TL) banka hesabımıza ilettikten sonra geri kalan ücret (550 TL) eğitim günü nakit ödenmektedir.
İsim-Soyisim *
Telefon Numarası *
E-posta Adresi *
Öğrenim Durumu *
Öğrenim görülen bölüm (Lisans)
Tüm eğitimlerimizde sertifika ve akreditasyon belgelerimiz, eğitim sonrası Türkiye Sağlık Vakfı - Ankara'dan tarafımıza ulaşmaktadır. Sertifikaların teslimata hazır olma süresi 4-7 iş günü arasındadır, hazır olduğunda sistemimizde kayıtlı olan telefonunuza SMS bildirimi gelecektir. İzmir içi katılımcılarımız belgelerini Alsancak'taki ofisimizden alabilmekte, şehir dışı katılımcılarımız diledikleri taktirde belirtilen kargolama adresine gönderim yapılacabilmektedir. Sertifikanızın tarafınıza kargolanmasını istiyorsanız aşağıdaki kutucuğu işaretleyip, bir sonraki sütunda adresinizi belirtiniz. (Kargolama ücreti standart biçimde 20 TL şeklinde ücretlendirmelidir, kargolama ücretini ön kayıt bedeline ek olarak iletebilirsiniz.) *
Sertifika Kargolama Adresi (Elden teslim alacak İzmir içi katılımcılarımız bu sütunu boş bırakabilirler.)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy