Creating Ruin: Пропозиція
Creating Ruin – відкрита до публікацій та пропозицій співпраці онлайн-платформа, ініційована Метод Фондом.

Creating Ruin – колекція робіт художників і художниць, дослідників і дослідниць, зосереджених на питаннях минулого, для яких архів є критичною мистецькою формою. Creating Ruin – зібрання автентичного та симульованого матеріалу, яке водночас є рефлексією над способами збирання й прочитування культурних архівів. Creating Ruin налаштовує на дискусію щодо зв’язку творчої дії та насилля – одночасності реконструкції та конструювання минулого і теперішнього.

Якщо у вас є готові або у процесі підготовки дослідницькі есе, художні роботи, мистецькі архіви, архіви виставок-досліджень і ви вважаєте, що вони мають бути розміщені на онлайн-платформі Creating Ruin, надсилайте їх Метод Фонду.

Роботи/есе розглядаються кураторською командою Creating Ruin. Матеріали мають враховувати формат показу онлайн, відповідати проблематиці сайту, не бути комерційними.
Creating Ruin – платформа, кураторська команда якої працює, на ініціативних засадах. Наразі ми можемо забезпечити авторський гонорар у межах запланованих щорічних тематичних семінарів Creating Ruin. На участь у семінарах оголошується open call.

Публікація матеріалів – раз у три місяці (за наявності матеріалів).


Щоб запропонувати проект/есе на сайт Creating Ruin потрібно надіслати на скриньку methodfund@gmail.com
- CV або резюме;
- опис художньої роботи, архіву, деталі та зображення у форматі pdf / або теоретичне есе у форматі doc (розмір усіх файлів до 2МB).

Із запитаннями звертайтеся за адресою: methodfund@gmail.com
Sign in to Google to save your progress. Learn more
E-mail *
Iм'я та прізвище *
Контактний телефон *
Освіта *
Сфери дослідницької зацікавленості *
Посилання на ваші профілі в соц. мережах *
Посилання на портфоліо (сайт, файлообмінник, онлайн pdf, інше); або публікації
Назва та стислий опис художньої роботи/есе (зверніть увагу, що розгорнутий опис слід надіслати окремим документом нам на пошту разом із резюме) *
Інша інформація, яку заявниця або заявник вважає за необхідне надати
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy