Testovanie Online aplikácie Levoll app
Ďakujeme, že máte záujem zapojiť sa do testovania online aplikácie Levoll app. Prosím, vyplňte nám Vaše údaje a my Vás budeme v dohľadnej dobe kontaktovať s ďalším postupom.
meno a priezvisko *
Your answer
názov organizácie *
Your answer
pozícia v organizácií *
Your answer
je vaša pozícia platená alebo dobrovoľnícka? *
Your answer
kontaktný email *
Your answer
telefónne číslo *
Your answer
Súhlas s podmienkami zapojenia sa
Podmienkou účasti na online testovaní je spolupráca na celom procese testovania (online vzdelávanie, konzultácie s mentorom, implementácia programu do organizácie na základe vopred dohodnutých termínov a evaluácia), ktoré trvá približne 6 mesiacov. Odoslaním tohto formulára súhlasíte s dodržiavaním harmonogramu (Online vzdelávanie: marec – apríl 2019, Konzultácie s mentorom: máj- jún 2019, Implementácia Vašich dobrovoľníckych programov: máj – september 2019, Evaluácia: august- september 2019 ) a s účasťou na všetkých jeho fázach.
*
Súhlas so spracovaním osobných údajov
V súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadením EÚ 2016/679, ako dotknutá osoba poskytujem Platforme dobrovoľníckych centier a organizácií, Hviezdoslavova 681/ 119, 900 31 Stupava ako Prevádzkovateľovi súhlas na spracovanie mojich osobných údajov. Beriem na vedomie, že moje osobné údaje sú spracované a uchovávané pre interné, štatistické, evidenčné a výskumné účely Platformy dobrovoľníckych centier a organizácií a za účelom online testovania aplikácie. Súhlas som dal/a zo svojej slobodnej vôle bez akékoľvek nátlaku. Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať emailom na adrese platforma@dobrovolnickecentra.sk
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service