A.T.I.S.M.I.A. - performance v režii Petra Gondy
Do připravovaného představení Petra Gondu v produkci Petrohradská kolektiv, které bude mít premiéru na festivalu …příští vlna / next wave…, hledáme dobrovolníky, kteří mají blízký vztah k hudbě. Předchozí zkušenosti s divadlem nejsou nutné. Příprava představení nebude vyžadovat memorování textů.

Hledáme účastníky, kteří umí hrát na libovolný hudební nástroj (na libovolné úrovni), případně zpívat. Zásadní je zájem a schopnost účastnit se zkoušek, které se budou konat ve večerních hodinách od 22. srpna do 21. září.

Peter Gonda (https://gnd.sk) je divadelní režisér, vizuální umělec a žurnalista. Je čerstvým absolventem divadelní režie DAMU, kde se poslední roky věnoval divadelní práci se nehercem.

Hudební představení se zabýva výzkumem naší utopické imaginace. Je snadnější si představit konec světa než konec kapitalismu? Je utopie nadávkou? Co si myslí obyvatelé Prahy?
Jméno či přezdívka *
Your answer
E-mail (abychom Vás mohli kontaktovat) *
Your answer
Telefon (abychom Vás mohli kontaktovat) *
Your answer
Prozraďte nám něco o sobě! *
Your answer
Máte nějaké předchozí skušenosti s divadlem (žádné nejsou zapotřebí:)
Your answer
Jaké máte zkušenosti s hudbou? *
Your answer
Proč se chcete zúčastnit příprav tohoto představení? *
Your answer
Máte čas zúčastnit se zkoušek v těchto termínech ? (Ne všechny termíny jsou povinné, ale oceníme účast na co nejvíce z nich! Zkoušky trvají tři hodiny mezi 18:00 a 21:00) *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service